سوالات متداول
تو مشکلاتی داری؟ بگذارید به بهترین وجه به شما کمک کنیم. شما می توانید پاسخ ها را در این لیست پرسش های متداول پیدا کنید و اگر شما چیزی را پیدا نکنید، به ما در support@timeteccloud.com ایمیل بفرستید و ما با شما همراه شما هستیم.
در مورد مسائل عمومی
در مجوز کاربر
در مجوز 10 مجوز کاربر
خدمات و ویژگی های
در انتگرال TimeTec Leave & TimeTec TA
در پرداخت
آزمایشی
در ختم
در پشتیبانی
در ذخیره سازی داده ها
 در مورد مسائل عمومی
1.  آیا پشتیبانی محلی برای راه حل TimeTec در دسترس است؟

بله. TimeTec دارای بیش از 200 فروشندگان مجاز در حدود 120 کشور جهان است. شما ممکن است ما از طریق ایمیل برای 24 ساعت شبانه روز، 7 روز خدمات در طول سال هفته تماس بگیرید، اسکایپ، GoogleTalk می.

2.  محل TimeTec راه حل سرور کجاست؟

در حال حاضر، پلت فرم TimeTec است در غرب کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا واقع شده است.

3.  آیا شما راه اندازی پلت فرم ابر خود را، و یا شما با یک فروشنده شخص ثالث کار می کند؟

TimeTec در حال حاضر با EC2 آمازون که به عنوان ما ارائه دهنده پلت فرم ابر عمل می کند کار می کند.

4.  تضمین آپ تایم برای TimeTec چیست؟

لطفا اینجا (کلیک کنید http://www.timeteccloud.com/guarantees برای اطلاعات بیشتر).

5.  اطلاعات من در ابر خود را تا چه حد امن است؟

نگران نباشید، ما استقرار اقدامات احتیاطی لازم را برای حفظ اطلاعات خود را امن و ما باید برنامه بازیابی کافی در محل برای مدیریت داده های خود را در ابر است.

6.  آیا من نیاز به انجام برسانند سیستم مورد نیاز برای استفاده از TimeTec ترک؟

خوشبختانه، هیچ. TimeTec ترک در تمام مرورگرها و همه دستگاه های تلفن همراه کار می کند.

7.  از کجا می توانم خرید TimeTec ترک؟ اگر من در خارج از کشور هستم، می توانم هنوز هم محصول خود استفاده کنید؟

در این عصر ابر، تا زمانی که شما یک اتصال به اینترنت، محصول ما است وجود دارد و شما می توانید همه چیز نظارت حتی اگر شما دور است.

8.  است TimeTec مرخصی در دسترس در منطقه من؟

بله آن است، چرا که TimeTec ترک یک سیستم ابر-پایه است، در سراسر جهان موجود در اینترنت در همه زمان ها، در دسترس است.

9.  آیا داده همگام سازی بین برنامه TimeTec و وب اتفاق می افتد بلافاصله؟

قطعا! با این حال، اگر مطمئن نیستید که آیا همگامسازی رخ می دهد، صفحه را بازنویسی کنید و مجددا!

10.  آیا باید برنامه TimeTec را خریداری کنم یا خرید آن در برنامه داشته باشد؟

برنامه TimeTec را می توان بدون نیاز به نصب از iOS و GooglePlay نصب کرد، اما شما تنها زمانی می توانید آن را با استفاده از راه حل های TimeTec مانند TimeTec TA یا TimeTec Leave به طور کامل استفاده کنید.

11.  میانگین زمان لازم برای اجرای TimeTec Leave چیست؟

این بستگی به تعداد کارکنان شرکت شما و چگونگی پیچیدگی سیاست ترک، قوانین تعهد، محدودیت ها و غیره دارد. شما می توانید در عرض چند ساعت این کار را انجام دهید یا برای یک سازمان بزرگتر ممکن است مدت بیشتری طول بکشد. شما نگران نباشید زیرا تیم پشتیبانی TimeTec همیشه برای کمک به شما از طریق آن است.

 در مجوز کاربر
1.  منطق شارژ TimeTec Leave توسط یک بلوک از 10 کاربر به جای شمارش مجوز توسط تعداد دقیق کاربران برای کاهش هزینه پیاده سازی چیست؟

گردش مالی کارکنان هرگز ثابت و همیشه در یک شرکت تغییر نمی کند. برای اتهام مجوز فردی برای هر استخدام جدید، بسیار ناراحت کننده است، زیرا قبل از اینکه بتوانید در سیستم ثبت نام کنید، باید از طریق اشتراک TimeTec Leave مجوز و فرایند پرداخت، یا مجوز کاربری را لغو کنید، اگر او استعفا داد شارژ 10 کاربر در هر بلوک از مجوز های کاربر اطمینان حاصل شود که یک شرکت دارای مجوز های اضافی برای استفاده در هر زمان. هزینه اشتراک مجوز TimeTec Leave تنها 2 دلار برای هر کاربر در هر ماه، نسبتا کم در بازار و حداقل 10 کاربر به عنوان یک واحد مجوز گروه تنها برای توجیه سرمایه گذاری و تعهد ما برای ارائه سیستم با کیفیت بالا و قابل اعتماد برای شما است.

2.  اگر شرکت من یک چرخه صدور صورت حساب یک ساله را داشته باشد، و در وسط سال، برخی از کارکنان جدید را استخدام می کنیم و از مجوزهای مجوز کاربر استفاده می کنیم، آیا می توانم مجوز جدید گروه کاربری را خریداری کنم و با چرخه صدور صورت حساب همگام سازی کنم؟

بله، شما می توانید در هر زمان به یک مجوز جدید گروه کاربری مشترک شوید و آن را با تاریخ انقضا (محاسبه شده ماهانه) چرخه صدور صورت حساب خود همگام کنید. با توجه به ماههای باقیمانده تاریخ انقضا موجود، شما به اتهام متهم می شوید. در عوض، اگر می خواهید مجوز گروه کاربر خود را به دلیل کاهش کارکنان کاهش دهید، می توانید اشتراک خود را لغو کنید و معافیت هزینه معوق USD10 و شارژ بانکی را بپردازید.

نکته: مدت تخفیف اشتراک برای اشتراک اضافی مجوز گروه کاربر در بین چرخه صورتحساب قابل استفاده نیست.

3.  آیا می توانم اطلاعات آزمایشی رایگان من به حساب مشترک من منتقل شده برای صرفه جویی در وظایف تکراری در سیستم راه اندازی و ورود اطلاعات؟

قطعا سیستم ما طراحی شده است تا داده های محاکمه آزاد را به حساب اشتراکی مهاجرت کند تا از ورود اطلاعات تکراری و تنظیم سیستم جلوگیری شود.

 در مجوز 10 مجوز کاربر
1.  آیا برای دریافت این مجوزهای رایگان باید اطلاعات کارت اعتباری ارائه کنیم؟

هنوز کیف پول خود را نگرفته اید ما هیچ اطلاعات کارت اعتباری برای این حساب رایگان نیاز نداریم، بر این باورند که آن رایگان است. با این وجود، هنگامی که تصمیم گرفتید مجوزهای بیشتری اضافه کنید، ما چندین روش پرداخت را ارائه می دهیم.

2.  آیا می توانم بیش از یک حساب کاربری مجاز 10 کاربر برای شرکت خودم ایجاد کنم و تمام داده های کارمند را همگام سازی کنم تا هزینه اشتراک را کاهش دهم؟

شما مجاز به انجام این کار نیستید، زیرا هر شرکت حق دارد فقط یک حساب رایگان با TimeTec Leave با 10 مجوز کاربر داشته باشد. برای یک شرکت برای نگهداری حساب های متعدد در زمان کار و سخت گیرانه برای همگام سازی تمام داده های کارکنان مشکل است. هر گونه نقض خطمشی مجوز آزاد ما ممکن است منجر به تعلیق چندین حساب کاربری مجاز کاربر شما شود.

3.  آیا اطلاعات من حتی اگر حساب کاربری غیر فعال باشد نگهداری شود؟

بله، ما داده ها را حتی زمانی که حساب شما غیرفعال است، حفظ خواهیم کرد اما تلاش خواهیم کرد تا شما را در فعالیت های حساب شما آگاه کنیم.

4.  آیا من از تیم فنی شما پشتیبانی کامل می کنم حتی اگر من با استفاده از این حساب رایگان؟

به ما اعتماد کن، ما شما را پشت سر نخواهیم گذاشت تیم فنی ما همواره شما را با حمایت کامل ما به شما ارائه می کند، زیرا ما تمام کاربران حساب TimeTec Leave را همانند؛ حق دسترسی به کاربر را دارد

5.  یک حساب رایگان دارای ویژگی های شبیه به یک حساب کاملا پرداخت شده است؟

بله، هیچ چیز پنهان یا غیر فعال نیست، زیرا حساب رایگان است. ما قویا معتقدیم که با ارائه شرکت ها با این حساب رایگان، می توانند مزایای نرم افزاری را در تمام امور مدیریت کسب و کار خود تجربه کنند و در زمان TimeTec Leave به عنوان راهکار برای رسیدگی به کارکنان خود در هنگام رشد شرکت، را در نظر می گیرند.

6.  اگر یک کاربر موجود را حذف کردم، آیا می توانم کاربر دیگری را برای جایگزینی حذف شده ایجاد کنم؟

بله، شما می توانید یک کاربر دیگر را برای جایگزینی آن ایجاد کنید. با این حال شناسه و آدرس ایمیل برای کاربر حذف شده دیگر نمیتوانند استفاده شوند.

7.  اگر نیاز به داده های کارکنانی که می خواهم حذف شوند چه؟

قبل از اینکه به حذف ادامه دهید، باید هر داده کارمند خود را صادر کنید.

8.  آیا می خواهم بیشتر از تخفیف مجوز TimeTec Leave استفاده کنم؟

قطعا اگر هر بلوک اضافی مجوز کاربر را خریداری کنید، پرداخت سالانه به شما یک تخفیف 10٪ دیگر را در بالای حساب 1 بلوک رایگان می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری TimeTec Leave.

 خدمات و ویژگی های
1.  می توانم اطلاع رسانی فوری هنگامی که کارمندان ترک نرم افزار خود را ارسال کنید؟

بله. مافوق اطلاع رسانی فشار دریافت کنند و همچنین برای تمام برنامه های ترک ایمیل.

2.  چگونه می توانم تایید درخواست مرخصی؟

نگران نباشید، درخواست از طریق برنامه TimeTec ترک و یا وب و تصویب تیک بزنید. جزئیات مرخصی و لیست approvers مرجع در دسترس هستند.

3.  من قادر به دیدن برگ رزرو کارمندان دیگر؟

بله. تمام برگ را در یک تقویم برای نمایش کارمندان نمایش داده شود.

4.  آیا سیستم پشتیبانی از واردات کارکنان را ترک کرده است و تعادل؟

بله شما می توانید تعویض فعلی وارد شده و تعادل را وارد کنید و آن را وارد TimeTec Leave با استفاده از فایل xls کنید.

 در انتگرال TimeTec Leave & TimeTec TA
1.  TimeTec می تواند با همان اعتبار از TimeTec TA قابل دسترسی باشد؟

شما می توانید با حساب کاربری همان برای TimeTec TA و TimeTec Leave مشترک شوید. محاکمه را می توان در تنظیمات حساب کاربری من در حساب کاربری شرکت> حساب شرکت فعال کرد. کاربران همچنین قادر خواهند بود از همان اعتبار ورودی برای هر دو برنامه استفاده کنند.

2.  آیا ما می توانیم اطلاعات شرکت و کاربر را در صورت استفاده از TimeTec TA و TimeTec Leave استفاده کنیم؟

قطعا! اطلاعات شرکت، ساختار سازمانی، نوع ترک در این دو برنامه به اشتراک گذاشته خواهد شد، بنابراین شما مجبور نیستید دوباره آنها را تنظیم کنید. با این حال، برای حساب کاربر، شما باید کاربران سیستم خود را به برنامه کاربردی درست برای آنها اختصاص دهید تا بتوانید از این راه حل استفاده کنید.

3.  آیا برگ توسط TimeTec Leave اعمال می شود در لیست کار و برنامه های پیکربندی شده در TimeTec TA منعکس می شود؟

بله، برگ های تایید شده در «فهرست منابع» TimeTec TA قابل مشاهده خواهند بود؛ در هر دو برنامه وب و تلفن همراه.

سوالات در TimeTec Leave ماژول برنامه (نقطه نظر کاربر)
1.  نمودار جبهه در صفحه اصلی چیست و آیا با توجه به تعادل ترک من تغییر خواهد کرد؟

نمودار تقسیم نشان دهنده میزان کمک های ترک کامل شما برای تمام انواع ترک در یک سال جاری است. هر بازپرداخت استفاده شده از تعادل شما كسر می شود و تعادل فعلی شما بر اساس نمودار پایه منعكس خواهد شد.

2. آیا می توانم به طور مستقیم از صفحه اصلی برنامه درخواست ترک کنم؟

 بله نماد + در قسمت بالا سمت راست صفحه را لمس کنید. اما، استفاده از TimeTec Leave App بر روی گوشی هوشمند شما راحت تر خواهد بود. اگر شما نصب نکردید، اکنون زمان مناسب برای انجام آن است. برنامه در iOS و Android در دسترس است، فقط TimeTec Leave را تایپ کنید و به صورت رایگان دانلود کنید.

3. آیا در برنامه برنامه ای وجود دارد که در آن من می توانم یک دید کلی از ترک همه را داشته باشم؟

عملکرد تقویم در نسخه دوم TimeTec Leave App در دسترس خواهد بود. TimeTec Leave طراحی شده است که دارای سطح دسترسی مختلف برای هر فرد است، بنابراین شما فقط می توانید بر اساس سطح دسترسی خود را مشاهده کنید. به هر حال، ما به زودی در عملکرد تقویم بهروزرسانی میکنیم، بنابراین باقی بمانید!

4. چه اتفاقی می افتد پس از برگزاری تمام برگ هایم؟

شما اجازه نخواهید داد که برای هرگونه ترک بیشتر درخواست بدهید. با این حال، هنوز هم می توانید برای برگ های پرداخت نشده درخواست کنید که در انتخاب نوع ترک نیز موجود است و باید همان روند تایید را به عنوان نوع دیگری از برگ برگزار کند.

5. آیا می توانم یک حساب کاربری را مستقیما از TimeTec Leave App راه اندازی کنم؟

راه اندازی حساب تنها می تواند در پورتال وب انجام شود، زیرا جزئیات زیادی وجود دارد که مدیر باید مراقب باشد تا وقتی که سیستم مستقر شود، هیچ خطایی رخ نمی دهد. از این رو، راه اندازی توصیه می شود بر روی صفحه نمایش بزرگتر مانند یک رایانه به جای یک گوشی هوشمند کوچک روی صفحه نمایش انجام شود.

6. آیا می توانم تصویر نمایه یا سایر اطلاعات دیگر مانند آدرس ها را در TimeTec Leave App تغییر دهم؟

تغییر اطلاعات پروفایل فقط توسط Admin می تواند انجام شود، زیرا TimeTec Leave یک سیستم شرکت است و تمام اطلاعات در TimeTec Leave باید از اطلاعات در پرونده های استخدامی شما پیروی کنند. هر گونه تغییر اطلاعات باید از طریق منابع انسانی و تأیید برتر شما باشد.

7. آیا می توانم رمز عبور خود را در TimeTec Leave App تغییر دهم؟

ویژگی Forgot Password در دومین نسخه برنامه TimeTec Leave در دسترس خواهد بود. همانطور که در حال حاضر، شما می توانید رمز عبور خود را از طریق وب تغییر دهید. ما شما را در آخرین پیشرفت نگه می دارد. در ارتباط باشید

8. آیا می توانم چیزی را که در برنامه می توانم انجام دهم به منظور تأیید سریعتر ترک برگزاری من؟

آه بله! شما می توانید تایید خود را در صفحه جزئیات برنامه بنویسید و تأیید کننده شما بلافاصله مطلع خواهد شد. با این حال، اگر تاخیر توسط تأیید شما ایجاد شده باشد، هیچ چیز سیستم نمی تواند انجام دهد، اما شما می توانید شخصا او را برای سرعت بخشیدن به این روند دعوت کنید.

9. آیا هر گونه اطلاعیه ای را دریافت خواهم کرد اگر ترک من تایید یا رد شود؟

بله هشدار برنامه و ایمیل هر بار که تایید شده یا رد شده است، دریافت خواهید کرد.

10. آیا هنوز هم اطلاع دارم اگر از برنامه خارج شوم؟

بله تا زمانی که تلفن همراه شما به اینترنت متصل است، آنها را دریافت خواهید کرد.

سوالات در TimeTec خروج از ماژول وب (نقطه مدیریت از نظر)
1. TimeTec Leave برنامه متوقف می شود (در حال حاضر وارد شوید) زمانی که من رمز عبور خود را در TimeTec وب سایت را ترک کردم. آیا این طبیعی است؟ اگر چنین است، چه باید بکنم؟

بله این به دلیل تأیید امنیتی برنامه است. به عبارت دیگر، برنامه تشخیص می دهد که گذرواژه شما تغییر کرده است و برای ورود به سیستم در برنامه، پس از آن باید رمز عبور جدید خود را وارد کنید.

2. تغییر رمز عبور در TimeTec Leave روی دیگر راهکارهایی که من قبلا عضو شده ام مانند TimeTec TA تأثیر می گذارم؟

بله راه حل TimeTec از روش Single Sign On برای تأیید هویت کاربر استفاده می کند. بنابراین، هنگامی که گذرواژه خود را در هر برنامه تغییر دادید، بر روی برنامه های دیگر تاثیر می گذارد.

3. آیا کاربر قادر به مشاهده دقیقا همان چیزی است که مدیر می تواند در طی TimeTec ترک کند؟

جواب منفی. مدیر قادر خواهد بود که ماژول تایید را مشاهده کند که کاربر اجازه دسترسی به آن را ندارد.

4. تفاوت بین حساب کاربری Admin و یک کاربر در TimeTec Leave چیست؟

مدیر قادر خواهد بود تنظیمات شرکت را تنظیم کند، مزایای بازنشستگی کاربر، تعادل، و غیره را تغییر دهد. علاوه بر این، اگر مدیر همچنین یکی از متقاضیان برای کارکنان باشد، او میتواند تأیید را ترک کند. از سوی دیگر، کاربر در TimeTec Leave تنها قادر به اعمال / لغو ترک، مشاهده کمکهای موجود و تعادل، تقویم و غیره خواهد بود.

5. چرا گزینه زیر را برای اضافه کردن / ترک غیر اختصاصی و پرداختی / بدون پرداخت وجود دارد؟ آیا اصطلاحات به معنی تقریبا همان چیزی است؟

ترک مجاز است که در آن ترک شما شامل مقدار مشخصی از تعادل، به عنوان مثال سالانه ترک. ترک بدون مجوز نوعی ترک است که از مبلغ تعادلی تشکیل نشده است، از قبیل زایمان زایمان. بسته به سیاست شرکت، شما می توانید تعیین کنید که آیا ترک پرداخت یا بدون پرداخت می شود. بیایید به یک مثال ساده نگاه کنیم: یک شرکت محدودیتی در رابطه با مقدار اضطراری در نظر گرفته است بنابراین خروج اورژانسی کسر می شود و می تواند به عنوان بدون پرداخت شده برچسب گذاری شود. با این وجود، ازدواج زایمان به عنوان بازپرداخت غیر مجاز و پرداخت می شود.

6. کارکرد مرجع رنگ زیر نوع افزودن برگ چیست و چرا آنقدر مهم است؟

رنگ برای هدف مرجع آسان است زمانی که شما نمودار صفحه اصلی و تقویم را مشاهده کنید.

7. من یک اشتباه را که در زیر تنظیمات برگردانده شده است متوجه شدم، آیا می توانم خطای احتمالی را ویرایش کنم و آیا فورا عمل می کند؟

بله همه تنظیمات ویرایش شده بلافاصله پس از صرفه جویی اثر می کنند.

8. آیا من راهی برای برداشتن اعمال من در زیر تنظیمات ترک وجود دارد اگر من به طور تصادفی آن را حذف کردم؟

متاسفانه نه. شما مجبورید خط مشی ترک یا ترک را دوباره بسازید. لطفا در نظر داشته باشید که هنگام تأیید هر پیام، یک پیام تایید خواهد شد.

9. من یک تعطیلات وارداتی را در برگه تعطیلات متوجه شدم، دقیقا چطور کار می کند و آیا به هر کشوری اعمال می شود؟

شما می توانید تعطیلاتی را که ما براساس کشور خود آماده کرده ایم وارد کنید و زمان خود را از اضافه کردن آن به صورت دستی صرفه جویی کنید. علاوه بر این، ما در حال کار بسیار سخت برای به دست آوردن لیست به روز شده است.

10. آیا می توانم دوره تعطیلات را به صورت دستی تنظیم کنم اگر من نمی خواهم به عملکرد تعطیلات واردات بستگی داشته باشم؟

بله به سادگی تاریخ (ها) را انتخاب کنید و نام تعطیلات را وارد کنید.

 در پرداخت
1.  من دون 'تی اعتماد پرداخت آنلاین. آیا من می توانم از حالت پرداخت دیگر استفاده کنید؟

بله. شما می توانید به نمایندگی فروش مجاز محلی ما پرداخت. ما حساب اشتراک خود را فعال شدن زمانی که ما پرداخت از نمایندگی فروش محلی دریافت کرده اند.

2.  من ترجیح می دهم به پرداخت در ارز محلی، چه باید بکنم؟

ما به اتهام هزینه اشتراک در دلار آمریکا است. اگر شما می خواهم به پرداخت با استفاده از ارز محلی خود را، شما ممکن است انتخاب کنید به پرداخت به فروشندگان مجاز محلی ما. اما کل مقدار خواهد بود بر روی نرخ ارز پس از آن از ارز محلی خود را در برابر دلار آمریکا است.

3.  آیا من نیاز به پرداخت هزینه های بانکی وقتی که من را پرداخت آنلاین به شما؟

شماره شما فقط نیاز به پرداخت مبلغ دقیق آن بر روی صورت حساب.

 آزمایشی
1.  آیا آسان به ثبت نام برای یک حساب آزمایشی آن؟

آه بله! شما فقط باید در وب سایت ما ثبت نام کنید و چند نکته مهم را پر کنید و برای انجام این کار خوب است. با این حال، از آنجا که ما هنوز هم TimeTec Leave را توسعه می دهیم، می توانید ابتدا ثبت نام خود را ثبت کنید. هنگامی که برنامه در دسترس برای محاکمه است، ما شما را به روز رسانی می کنیم.

 در ختم
1.  من قادر به دریافت هر گونه بازپرداخت زمانی که شرکت من می خواهد به فسخ اشتراک خود را؟

بله، شما می توانید از بازپرداخت برای اشتراک بال استفاده محاسبه شده توسط ماه منهای اتهامات دولت 10 دلار و هزینه های بانکی را دریافت کنید.
اگر هزینه اشتراک خود را به نمایندگی فروش مجاز محلی ما پرداخت شد، شما باید آنها را اطلاع به شما کمک کند اشتراک خود را خاتمه و شما باید به بازپرداخت خود را از آنها.

2.  آیا می توانم داده های شرکت من را بازیابی کنم وقتی شرکت ما تصمیم گرفت تا اشتراک TimeTec Leave Solution را لغو کند؟

بله، ما به شما یک لینک از طریق ایمیل ثبت شده خود را ارسال برای شما برای دانلود داده های خود را در فرمت CSV. توصیه می شود که شما دانلود داده های مربوطه در طول مهلت از 45 روز. پس از مهلت، ما اطلاعات خود را از سرور ما را حذف و هر از دست رفته از داده ها پس از که مهلت پشیمان است.

3.  می تواند شرکت من تمدید اشتراک من وقتی که در حال حاضر خاتمه؟

تمدید اشتراک خود را ظرف 45 روز از مهلت موجود است بعد از اتمام تایید شده است. پس از آن، اطلاعات خود را از سرور ما برداشته شود، و شما باید با یک اشتراک جدید شروع و رفتن را از طریق تمام سیستم راه اندازی فرایند دوباره.

 در پشتیبانی
1.  چگونه پشتیبانی فنی برای TimeTec ترک راه حل را دریافت کنم؟

ما رها یک ایمیل به support@timeteccloud.com~~V و یک واکنش سریع از تیم پشتیبانی ما تضمین شده است. پشتیبانی TimeTec 24 ساعته، 7 روز هفته، در تمام طول سال در دسترس است.

2.  I 'm با TimeTec ترک راه حل آشنا نیست. بهترین راه برای راه اندازی حساب من چیست؟

جادوگر اجرای وجود خواهد داشت به شما کمک کنند. همه شما باید انجام دهید این است که به پیروی از دستورالعمل ارائه شده و شما 'قادر خواهید بود به حساب کاربری شما در هیچ زمان. اگر در هر صورت شما گیر کرده است، حمایت برای کمک در دسترس است.

3.  من می خواهم به درک بیشتر در مورد TimeTec ترک راه حل. یک آموزش که من می توانم حضور وجود دارد؟

ما خواهد بود با سازماندهی جلسات وبینار به زودی. شما خوش آمدید برای پیوستن به درک بیشتر در راه حل هستند. جلسه رایگان است، اما شما نیاز به رزرو صندلی خود را قبل از پیوستن به جلسه. برنامه برای جلسات وبینار خواهد شد به زودی در دسترس ساخته شده

 در ذخیره سازی داده ها
1. TimeTec چقدر طول می کشد داده های ترک من را نگه دارید؟

TimeTec Leave داده های ترک خود را در مجموع 5 سال نگه می دارد؛ داده های زنده برای مدت 2 سال در دسترس است و تمام اطلاعات بعد از این دوره تا 3 سال به بخش بایگانی منتقل می شود. توجه داشته باشید که می توانید ذخیره سازی داده ها را به مدت 1، 2 یا 3 سال با حداقل هزینه انجام دهید. داده های بایگانی در Support> Archive موجود است.

2. TimeTec چگونه اطلاعات من را تمیز می کند که طولانی تر از 5 سال است؟

داده های خروجی به صورت روزانه تمیز می شوند. به عنوان مثال اگر امروز 2018-1-1 باشد، داده های ترک در 31 2012-12-31 تمیز می شود، و همانطور که روز می گذرد، داده ها از 5 سال پیش به طور خودکار روز به روز تمیز می شوند.

3. آیا باید داده های ترک خود را به صورت دستی پشتیبان گیری کنم؟

داده های ترک خود را تا 5 سال در سرور ما نگه می دارد، اما ما توصیه می کنیم که اطلاعات بایگانی را که در طول دوره 5 ساله برای ثبت رکورد شما خوب است نگهداری کنید. توجه داشته باشید که می توانید دادههای ترک را از گزارش گزارش کنید و آن را در رایانه محلی خود ذخیره کنید.

4. چگونه می توانم دوره ذخیره سازی اطلاعات را ترک کنم؟

شما می توانید مدت زمان ذخیره 1 ماه، 2 یا 3 سال را با کلیک روی «دوره نگهداری داده ها» (برای مالک حساب یا فقط با مدیریت صورتحساب) مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید که اتهامات براساس تعداد کاربران موجود در سال آرشیو شده و دوره گسترش آن خواهد بود.
داده های پیشرفته خود را در Support> Archive خواهید دید.

قیمت گذاری برای فرمت ذخیره سازی داده ها به این لینک مراجعه کنید. https://www.timetecleave.com/pricing_order