Neden bırakın TimeTec?
Pürüzsüz izin uygulamaları ve onayları ile çalışanların izin yönetimini basitleştirmek için, hizmet süresi, alınan izin türünü, tahakkuk vb. Gibi çeşitli faktörlere dayalı olarak çalışanların karmaşık hesaplamaları için hazır formüller ve Geniş profil yelpazesi.
TimeTec Leave şirketi, şirketin politikasına ve iş hukukuna bağlı doğru personel izni ve uygunluklarını garanti eden bir sistem sağlar.
TimeTec Leave, bağımsız çalışan ve disiplinli bir çalışma kültürünü kolaylaştırır; burada çalışanların yapraklarını buna göre planlamakla, işverenleri takip etmek, bilgilendirilmek ve insan kaynaklarını kontrol altına almakla yükümlüdürler.
Tüm ayrıntılar, gelecek başvurular için uygulamaları bırakma, geri çekme, ret, bakiye, tahakkuk vb. Bulut sunucusunda bozulmadan tutulmaktadır.
Yönetimi, personelin izin kalıplarını gözlemlemek ve analiz etmek için araçla sağlar; böylece işgücü yönetiminin üstünlüğünü kazanmasını sağlar.
TimeTec Leave, kullanıcı-sezgisel navigasyonuyla olumlu kullanıcı deneyimi sağlar ve böylece tüm çalışan seviyeleri için kolayca konuşlandırılabilir.
TimeTec Leave, Kullanıcı İzin Özeti ve Yıllık İzin gibi çeşitli önemli raporları yalnızca işverenlerin kolaylıkları için değil, aynı zamanda çalışanlar için Ayrılma Özeti raporu altında görüntülemek için bir genel rapor görevi görür.
TimeTec Ayrılma hakkı doğrudan bordro yönetimi ile ilişkilendirildiğinde bordro yönetimini de bırakın.
Çözümden elde edilen tüm veriler, yüksek seviyede güvenlik, istikrar ve veri bütünlüğü sağlamak için Amazon Web Hizmetlerinde saklanır.
TimeTec'le Olasılıklar Ayrılın

Sorun No. 1:
Pazartesi sabahı, yatağından kalkarsın ve kendinizi işe hazırlarsınız. Önümüzdeki uzun saatlerin hazırlanmasında en iyi giysilerinizi ve en iyi tutumunuzu koydunuz. 'Kötü değil, Pazartesi günleri en korkunç haftanın en kötüsü olarak etiketlenmiş' diye düşündüğünüz gibi kendiniz de düşündünüz. Ofisinize giderken ani bir titreklik fark ettiniz ve araç durdu. Patronuna bir telefon aramaya karar verdiniz, ancak cevap almadınız; Ne normal iş saatleri olduğundan halen ofisten gelen herhangi bir yanıt yok. Otomobil garajına arabanı sokmaktan başka seçeneğin yoktu, sadece patronun bir saat sonra sana haftanın en yoğun günündeki ani yokluğunu sorarak çağırdı.

Sorun No: 2:
İşte buradasınız, ofis masanızda oturuyor ve dünyadaki en güzel kumsalın arka planında birkaç hindistancevizi hurması ağacı ile birleştiğinde inci beyaz kum ile yanı sıra güzel, güneşli bir hava eşliğinde tasarlanıyor. Bütün bunlar, hantal ayrım başvuru formlarını manuel olarak doldurmanız ve sözde izni ilk etapta almak için sahip olduğunuz gerekçeleri titizlikle tarif etmek zorunda olmasanız da, mükemmeldir. Artı, İnsan Kaynakları Departmanındaki görevliler, sahip olduğunuz yaprak miktarı hakkında her sorduğunuzda o tuhaf görünümü her zaman verdi; bu da zaten karmaşık olan işlemi daha da beceriksiz yaptı. Sonunda, izniniz onaylandı, ancak bu kısa bir süre içinde ağzınızda kötü bir tat bırakıp hakkınız olan bir şey için başvurma rahatsızlığından kurtulmanıza neden oluyor.

Sorun No. 3:
Bir yönetici olarak, personelinizi belirli bir tatil sezonundan önce veya tatil döneminden önce bulamazsınız. İşe gerçekten atladıklarını merak etmeye başlıyorsunuz, ancak hiç kimse kendiniz dışında şikâyetçi veya farkında değil gibi görünüyor. Önlemleri kendi ellerine alıp etrafında sormaya karar verdin. Sonsuza dek süren belli bir süre sonra, etrafınızdaki herkesin sizin kadar cantasız olduğuna karar verdiniz. Değerli zamanınızı harcadıysanız, bir adım geride bırakmayı ve kendi kendine oynamasına izin verdiniz; belki bunun sadece o şekilde olduğunu ve her şeyin normal olduğunu düşünerek seçtiniz


Liste sonsuza dek sürebilir, ancak soru şu şekilde kalır: Bunlar neden bu gibi durumlarla başa çıkılabilir? Özellikle bugünün dijital çağında yaşadığımız işverenler ve çalışanlar için neredeyse her zaman yararlı değildir.

Neyse ki sizin için, çok iyi yararlanabileceğiniz bir şey var. Tanıtım: TIMETEC LEAVE, her şirket türü için izin yönetimini ele alan bulut tabanlı bir sistemdir ve en iyi bölüm, neredeyse olmadığı halde fonksiyonunu yerine getirmekte kesinlikle görevlidir ve belirtilen senaryoları a. Geçmiş şey Dahası, bulut çözümümüz, App Store veya Google Play'den kolayca edinebileceğiniz bir Mobil Uygulama sürümü ile birlikte gelir; böylece izin prosedürlerinizle birlikte bir esinti ile uygulama yapabilirsiniz.

Belki yukarıdakilere benzer durumlarla karşı karşıya kaldınız ya da olmayabilirdiniz, ancak kim gelecek yıllarda yukarıdaki konularla asla karşı karşıya kalmayacağınızı söyleyecektir. Makaleyi inceledikten ve gününüzü rahatlattıktan sonra sindirim sağlayacak çok şeyiniz olduğunu anlıyoruz, yapabileceğimiz en iyi şeyin her müşteriye 30 günlük ücretsiz TimeTec İzinli deneme sunmak olduğunu düşünüyoruz. TimeTec İzinlerinin olanaklarını keşfedin ve sunduğu kolaylık sayesinde uzaklaşın!

TimeTec Duruşma hakkında daha fazla bilgi için, lütfen burayı tıklayın .


ŞİMDİ DENİZLEME DENEME!