چرا TimeTec ترک؟
برای ساده سازی مدیریت کارکنان ترک با فرایند صاف برنامه های کاربردی و تایید ترک، فرمول های قابل دسترس برای محاسبات پیچیده از کارکنان ترک بر اساس عوامل مختلف از جمله طول مدت خدمت، نوع ترک گرفته شده، جبران خسارت و غیره و به کارکنان با آرایه وسیعی از پروفایل ها
TimeTec Leave سیستم را تأمین می کند که می تواند کارکنان حقوق و مزایا را که به خط مشی شرکت و قانون کار تعلق دارد، تضمین کند.
TimeTec Leave یک فرهنگ کار مستقل و منظم را تسهیل می کند که در آن هر دو کارکنان مسئولیت برنامه ریزی برگ های خود را بر عهده دارند و کارفرمایان می توانند در مسیر پیگیری، اطلاع رسانی و کنترل منابع انسانی خود قرار گیرند.
تمام جزئیات برنامه ها را ترک می کنند، برداشت ها، رد، تعادل، تعهد و غیره در سرور ابر برای مراجع آینده نگهداری می شود.
این مدیریت را با استفاده از ابزار برای مشاهده و تجزیه و تحلیل الگوهای ترک کارکنان فراهم می کند، در نتیجه اطمینان از مدیریت نیروی کار به دست آوردن دست برتر است.
TimeTec Leave از تجربه کاربری مثبت با استفاده از ناوبری کاربر بصری ارتقا می دهد و به همین دلیل اجازه می دهد آن را به راحتی برای تمامی سطوح کارکنان بکار ببریم.
TimeTec Leave گزارش های مختلف مهمی نظیر خلاص شدن از کاربر و ترک یک ساله را نه تنها برای راحتی کارفرمایان فراهم می کند، بلکه همچنین به عنوان یک گزارش کلی برای کارمندان در نظر گرفته شده در زیر گزارش خلاصه ای از خدمت ارائه می شود.
TimeTec Leave همچنین مدیریت حقوق و دستمزد را کاهش می دهد هر زمان که حق اقامت به طور مستقیم به مدیریت حقوق و دستمزد مرتبط باشد.
تمام داده ها از راه حل در سرویس های وب آمازون ذخیره می شوند تا سطح امنیت، ثبات و یکپارچگی داده ها را بالا ببرند.
فرصت با TimeTec ترک

مشکل شماره 1:
صبح دوشنبه صبح از تخت بلند می شوید و آماده کار خود می شوید. بهترین لباس ها و بهترین موقعیت را در آماده سازی ساعت های طولانی در پیش رو دارید. "بد نیست، توجه داشته باشید که روز دوشنبه، به عنوان شما به خودتان فکر کردید، به عنوان روز سخت ترین روز هفته" برچسب گذاری شده است. " در حالی که رانندگی به دفتر خود را، شما متوجه shakiness ناگهانی و وسیله نقلیه پس از آن به توقف است. شما تصمیم گرفتید که رئیس خود را به تماس بفرستید اما هیچ پاسخی دریافت نکنید؛ هیچ پاسخی از سوی اداره وجود ندارد، زیرا هنوز ساعات کار منظم نیست. شما مجبور بودید که فقط ماشین خود را به گاراژ خودرو بفرستید تا رئیس شما به زحمت به شما یک ساعت بعد به شما تلفن زنگ بزند و از شما بپرسد که ناگهان ناگهان در شلوغ ترین روز هفته قرار دارد.

مشکل شماره 2:
در اینجا شما در میز کار خود نشسته اید و زیباترین ساحل در جهان را با شن و ماسه سفید مروارید همراه با چند درخت نخل نارگیل در پس زمینه و همچنین همراه با آب و هوای خوب و آفتابی مشاهده خواهید کرد. همه این ها درست است اگر نه به این دلیل که شما مجبور به صورت دستی فرم های درخواست ترک ترکیه را پر کرده اید و دقت کنید که دلیلی که برای ترک مجازات در نظر گرفته شده بود را اولویت بندی کنید. علاوه بر این، کارکنان اداره منابع انسانی همیشه به شما هر وقت که در مورد مقدار برگ هایی که داشته اند، به شما نگاه می کنند، عجیب و غریب است، و روند پیچیده ای که در حال حاضر پیچیده شده است، حتی بیشتر گریزناپذیر است. در نهایت، ترک شما تایید شده است، اما این به زودی طعم بد را در دهان خود را از داشتن نیاز به مقابله با ناراحتی درخواست برای چیزی است که شما حق دارند.

مشکل شماره 3:
به عنوان یک مدیر، همیشه نمی توانید کارکنان خود را پیدا کنید، قبل از یک فصل خاص تعطیلات و یا حتی پس از دوره تعطیلات. شما شروع به تعجب می کنید که آیا آنها واقعا از کار خود خارج می شوند یا خیر، اما هیچ کس به نظر شما شکایت نمی کند یا آن را تحقیر می کند به جز شما. شما تصمیم می گیرید که مسائل را در دستان خود قرار دهید و از اطراف خود بپرسید. پس از یک مقدار مشخصی از زمان، که احساس یک ابدیت را داشت، به نتیجه رسیدید که همه افراد اطراف شما همانند بی رحم هستند. به اندازه کافی از وقت گرانبها خود را هدر داده اید، تصمیم گرفتید گام به عقب بردارید و چیزها را با خود بگذرانید، فکر می کنید شاید این تنها راه آن است و همه چیز طبیعی است


این لیست می تواند برای همیشه ادامه یابد اما سوال باقی می ماند: چرا با مواردی مانند اینها قرار می گیرد؟ که تقریبا همیشه برای هر دو کارفرمایان و کارکنان مفید است، به خصوص وقتی که ما در دوران دیجیتال کنونی زندگی می کنیم.

خوشبختانه برای شما، ما چیزی شبیه به آن را داریم. معرفی: TIMETEC LEAVE یک سیستم مبتنی بر ابر است که مدیریت مدیریت را برای همه انواع شرکت ها مدیریت می کند و بهترین بخش آن این است که تقریبا حتی در آن وجود ندارد اما عملکرد آن مطمئنا در انجام کار و همچنین اصلاح سناریوهای اعلام شده به یک چیزی از گذشته علاوه بر این، راه حل ابر ما نیز همراه با یک نسخه Mobile Application است که شما به راحتی می توانید از فروشگاه App یا Google Play بدست آورید، در نتیجه اجرای همراه با روش های ترک خود را یک نسیم است.

شاید شما یا ممکن است با موقعیتهایی مشابه آنچه که در بالا ذکر شد مواجه نشوید، اما شما باید بگویم که هرگز نباید با موارد ذکر شده در سالهای آینده مقابله کنید. ما متوجه شدیم که پس از گذراندن مقاله و تسریع در روز، همه شما به اندازه کافی هضم می کنید، ما می فهمیم که بهترین کاری که می توان کرد این است که هر مشتری را یک آزمایشی رایگان 30 روزه از TimeTec Leave ارائه دهیم. از امکانات TimeTec Leave کاوش کنید و با راحتی که می توانید ارائه دهید، از بین برود!

برای اطلاعات بیشتر درباره محاکمه TimeTec Leave، لطفا اینجا کلیک کنید .


اکنون TRIAL رایگان بگیرید!