TimeTec TA İşgücü Saat Seyirci ve Çizelgeleme Yönetimi
Baştan Başa, Başarmaya Başla
Şirketler, pazarlama ekibi, yönetici personeli ve finans personeli de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan çok sayıda çalışandan oluşur. İşgücünü daha etkin bir şekilde yönetmek için, şirketlerin, çalışanlarının düzenli olarak devam etmelerini, çalışma programlarını, kadrolarını, vardiyalarını, tatillerini ve hatta daha fazlasını planlayabilecekleri bir zaman kontrol çözümüne sahip olmaları önemlidir. TimeTec TA, daha iyi personelin verimliliği ve yüksek Yatırım Getirisi sağlamak için şirketlerin web çözümleri ve mobil uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde personelin katılımını yönetmesine yardımcı olabilecek inanılmaz bir bulut tabanlı çözümdür.
TimeTec'in Faydaları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin
Sınırsız Dünya Çapında Destek
TimeTec, destek olması durumunda irtibat kurulabilecek kapsamlı bir global ortak ağa sahiptir. Üstte, herhangi bir teknik aksaklıklara günün her saatinde katılmak için 24/7/365 kullanılabilir bir Teknik Destek Ekibi var.
Sektördeki engin Deneyim
TimeTec'in zaman ve katılım sistemi geliştirme konusunda 17 yılı aşkın bir tecrübesi vardır ve faydalarınıza en iyi çözümü sağlamak için tüm bu deneyimleri kullanıyoruz.
Hem Veritabanı hem de Dosya Depolamasını En Düşük Maliyetle Destekler.
Tüm verileriniz bizim için güvenlidir ve tüm 2 yıllık canlı verileri ve 3 yıllık arşivlenmiş verileri abonelik maliyetimiz ile sunucumuzda tutacağız. TimeTec TA'nın veri tabanı ve dosya deposunu destekleme masraflarımızın üstünde ek bir maliyet yoktur.
BT Bakımını ve Yükseltme Maliyetlerini Yok Edin
TimeTec TA, sistemin geliştiricinin bakımı altındadır ve sistem her zaman güncellendiğinden, şirketinizin bakım ücreti veya herhangi bir yükseltme maliyeti için daha fazla para çatalına ihtiyaç duymayan bulut tabanlı bir zaman özme çözümüdür.
Düşük Öncelikli Sermaye Yatırımları
TimeTec TA'nın endişelenmenize gerek olmadığı için sunucu, PC, yönlendirici ve benzeri donanım yatırımlarını düşünmenize gerek yoktur. TimeTec TA'ya kaydolduğunuzda, web tarayıcısı üzerinden veya akıllı telefonunuz aracılığıyla erişebilirsiniz ve tüm veriler manipülasyondan ve riskten uzak olarak bulut sunucusunda tutulur.
Öngörülebilir Aylık Ödemeler
Maliyet bakımından hiçbir sürpriz olmayacaktır çünkü abonelik bedeli sabittir ve kullanımınızı ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirirsiniz. Yukarı veya aşağı ölçeklendirmeye karar verebilirsiniz ve gizli ücret almadan her ay ödemesi gereken paranın miktarını tahmin edebilirsiniz.
TimeTec TA App Kolaylaştırın
Akıllı telefon uygulaması TimeTec TA Mobile, yöneticilerin ve kullanıcıların mobil saat ve veri görüntüleme için iPhone ve Android telefonları için mevcuttur; bu sayede herkesi kolaylaştırabilirsiniz.
Herzaman, her yerde kullanılabilirlik
Bulut tabanlı yazılımın güzelliği, verinin bulunduğu yere bağlı olmadığıdır. TimeTec TA'ya abone olarak, İnternet bağlantınız olan herhangi bir yerden istediğiniz zaman verilerinize erişebilirsiniz.
Optimum Uptime ve Sistem Güvenilirliği
TimeTec, tüm dünya çapındaki müşterilerine en iyi çalışma süresini ve sistem güvenilirliğini garanti eden bir Hizmet Seviyesi Sözleşmesi'ne sahiptir. https://www.timeteccloud.com/sla
Güvenli, Yedekli ve Çevreye Duyarlı Veri Merkezi
TimeTec, tüm müşterilerimize güvenli, yedekli ve çevreye duyarlı veri merkezi sunmak için Amazon Web Hizmetleri ile birlikte çalışır. Ve Timetec, CMMI düzey 3 sertifikasıyla ödüllendirildi ve şirket için etkili bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurmak için 27001'i peşindeyiz.
Küçükten Çokuluslu Şirketler için Uygun
TimeTec TA, 10'dan küçük bir ölçekten 1000'den fazla personel gücüne kadar çok çeşitli şirketler için tasarlanmıştır. Çözüm, çeşitli şirketlerin gereksinimlerine uyabilecek bir zamanlama kabiliyeti ve esnekliğe sahiptir.
Hızlı Dağıtım
Kaydolun, sistem ayarlarını yönetin, kullanıcı ekleyin ve hareket etmeye hazırsınız. TimeTec TA'nın uygulanması hızlıdır ve yararlı Sihirbazlar yardımıyla kolayca yapılabilir. Şirketiniz için en iyi olanı belirleyin ve sistemi gereksinimlerinize uyacak şekilde ayarlayın ve personelinizi kullanmaya başlayın.
Bir Merkezi Sistemde Çoklu FingerTec Terminallerini Destekler
TimeTec TA birçok saat seçenekleri sunar ve bunlardan biri FingerTec'in biyometrisidir. Çözüm, birden fazla biyometrik terminali veri toplama için tek bir merkezileştirilmiş sistemde konuşlandırabilir.
  SSS  
Genel Konularında
1. TimeTec TA için yerel destek var mı?

Evet. TimeTec TA, yaklaşık 120 ülkede 200'den fazla yetkili satıcıları vardır. Lütfen TimeTec TA satıcıları bulunduğu ülkeleri kontrol edin. E-posta yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz, MSN, Skype, günde 24 saat, haftada 7 gün yıl boyunca hizmet için GoogleTalk.

2. Nerede TimeTec TA Server yeri nedir?

Şu anda, TimeTec TA platformu Batı Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri yer almaktadır.

3. Kendi bulut platformu kurmak, veya bir üçüncü taraf satıcı ile çalışıyor musunuz?

TimeTec TA şu anda Bulut platform sağlayıcısı gibi davranan Amazon EC2 ile çalışıyor.

4. TimeTec TA için uptime garantisi nedir?

Tıklayınız Daha fazla bilgi için. İşte daha fazla bilgi için.

5. TimeTec mobil uygulama ve web arasındaki veri senkronizasyonu anında olur mu?

Kesinlikle! Eğer herhangi bir senkronizasyon oluşup emin değilseniz Ancak ekran ve işte yenileyin!

6. Ben TimeTec app satın almam gerekiyor mu yoksa herhangi bir uygulama içi satın alma var mı?

TimeTec mobil uygulaması iOS veya GooglePlay ücretsiz yüklenebilir ama TimeTec TA ile abone olduğunuzda sadece sonuna kadar bunu kullanabilir.

7. TimeTec TA uygulanması için gerekli ortalama süre nedir?

Sonra şirket var ve zamanlama ne kadar karmaşık olduğunu kaç çalışanı sormak gerekir? TimeTec TA'ın uygulaması bunu birkaç saat içinde halletmek ya da daha büyük bir organizasyon için bir kaç hafta olabilir, iki sorulara cevap son derece bağlıdır. Endişeye gerek yok, TimeTec desteği her zaman size aracılığıyla yardımcı olmak için orada olacak.

8. senin bulut benim veri ne kadar güvenli?

Merak etmeyin, biz verilerinizi güvenli tutmak için gerekli süreci dağıtmak ve bizim bulut verileri yönetmek için yerinde yeterli kurtarma planları var.

9. Ben TimeTec TA kullanmak için sistem gereksinimleri karşılamak gerek var mı?

Neyse ki, hayır. TimeTec TA tüm tarayıcılarda ve tüm mobil cihazlarda çalışır.

10. Nerede TimeTec TA satın alabilirim? Ben yurtdışında olduğum, ben hala ürünü kullanabilir miyim?

Bu bulut dönemde, bu kadar uzun bir internet bağlantısına sahip, ürün var.

FingerTec Terminaller
1. Bir FingerTec terminali Ben TimeTec TA kullanmak istiyorsanız gerekli midir?

Eğer TimeTec TA kullanmak istiyorsanız bir FingerTec terminali bir zorunluluk değildir. Alternatif olarak, iPhone veya Android aygıtları üzerinde TimeTec Mobile indirebilirsiniz veya herhangi bir bilgisayarda web check-in kullanabilirsiniz saat-in katılımıyla. Ama katılım için günümüzde, daha fazla şirket tercih ediyor biyometrik terminalleri "dostum-delme " faaliyetlerini önlemek için masa saati ve bazı aynı amaç için RFID kartı terminalleri seçebilirsiniz.

2. Ben TimeTec TA yerine FingerTec markası için biyometrik ve / veya RFID terminallerinin diğer markalar kullanabilir miyim?

Hayır TimeTec TA biyometri terminallerinin diğer markalar desteklemez. FingerTec terminalleri tam test edilmiş olarak, TimeTec TA ile birlikte kullanılmak üzere, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde çözelti içine entegre bulunmaktadır.

3. Nerede FingerTec terminalleri satın alabilirsiniz ve nerede yerel destek almak istiyorsunuz?

TimeTec TA atanan yerel yetkili satıcılarımız Hepsi de FingerTec çözümleri ile usta. Dolayısıyla, satın almak veya FingerTec terminalleri kira ve onlardan doğrudan yerel destek alabilirsiniz.

4. Nasıl güvenilir FingerTec terminalleri zaman saatler nelerdir?

Genellikle yazılım evleri düzgün bir şekilde uygulanmasını sağlamak için güvenilir donanım ve satış ve teknik destek ağı vermeden işgücü bulut hizmetleri bir sürü sunuyoruz. marka FingerTec ve zaman katılım ve erişim kontrolü cihazları satır yıldan fazla bir süredir piyasada olmuştur ve marka ürün ve destek kalitesi yüksek tanıma aldı.

Kullanıcı Lisans hakkında
1.  10 kullanıcı blok TimeTec TA şarj yerine uygulama maliyetini azaltmak için kullanıcı tam sayısına göre lisans sayma mantığı nedir?

Personel devir hızı asla değişmez ve her zaman bir şirkette değişiyor. Eğer o / o sisteme kaydedilebilir önce TimeTec TA lisans abonelik ve ödeme sürecinde gitmek zorunda, ya da o / o olsaydı bir kullanıcı lisansı iptal etmek gerekir, çünkü her yeni işe için ayrı bir lisans için ücret hantal istifa etti. kullanıcı lisansı blok başına 10 kullanıcı şarj bir şirket her an kullanılmak üzere bazı yedek lisansları olduğundan emin olur. TimeTec TA lisans abonelik ücreti sadece piyasada nispeten düşük kullanıcı başına aylık USD2, ve sadece sizin için kaliteli ve güvenilir bir sistem sunmak için yatırım ve bağlılık haklı grubu lisansı bir birim olarak 10 kullanıcı minimumdur.

2. benim şirket bir abonelik fatura bir yıl döngüsü ve yılın ortasında varsa, bazı yeni personel işe ve biz yedek kullanıcı lisanslarının tükendi. Yeni Kullanıcı Grubu Lisansı satın almak ve hala benim fatura döngüsü ile senkronize edebilir miyim?

Evet, her zaman yeni bir Kullanıcı Grubu Lisansı abone, ve fatura döngüsünün son kullanma tarihi (aylık hesaplanan) eşitleme o yapabilirsiniz. Varolan son kullanma tarihinden kalan aylara göre ücret olacak. Eğer personel azalma nedeniyle Kullanıcı Grubu Lisansı azaltmak istiyorsanız ters, aboneliğinizi iptal ve buna göre geri ödeme eksi USD10 idaresi ücreti ve banka ücret alabilirsiniz.

Not: Abonelik İndirim Dönem Fatura Döngüsü arasında ek Kullanıcı Grubu Lisansı abonelik için geçerli değildir.

3. Eğer herhangi bir terminal ücreti kurmak var mı?

'T Terminal kurulum ücreti empoze Hayır, biz değil.

4. Benim ücretsiz deneme veri sistemi kurmak ve veri girişinde tekrarlayan görevleri kurtarmak için benim abone hesabına aktarılır alabilir?

Kesinlikle. Sistemimiz kurmak tekrarlanan veri girişi ve sistemi önlemek için ücretsiz deneme verileri abone hesabına geçirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

5. Benim şirket şu anda ben ücretsiz deneme süresi boyunca TimeTec ta terminalleri entegre edebilirsiniz, FingerTec terminalleri kullanıyor?

Evet.

Deneme
1. Bu bir deneme hesabına kaydolmak için kolay mı?

Oh evet! Sadece web sitemizden OL ve birkaç önemli ayrıntı doldurmak gerekir ve gitmek iyidir.

2. Benim deneme süresi bittikten sonra, beni şarj başlatmak için gidiyoruz?

Kesinlikle hayır. Sizden asla kredi kartı bilgileri istemediğimizden, çözüm için sizden ücret almayacağız. İsterseniz çözüme abone olun. Değilse, bu da tamam. \ N

3. Yalnızca deneme sırasında web benim erişimi sınırlamak için gidiyor musun?

Kesinlikle hayır! web, uygulamasını kullanabilirsiniz yüzden tam TimeTec TA yaşamak istiyorsanız ve FingerTec biyometrik cihazlar varsa, onları da bağlayabilirsiniz.

Ödeme günü
1. 'T online yapıyor ödeme işlemleri tercih I don. Ben diğer ödeme modlarını kullanabilir miyim?

Evet. Bizim yerel yetkili satıcıya ödeme yapabilirsiniz. yerel bayi ödeme aldıktan sonra biz abonelik hesabı aktif hale getirecektir.

2. Ben ne yapmalıyım, yerel para birimi cinsinden ödemeyi tercih?

Biz ABD doları abonelik ücreti. Eğer yerel para birimi kullanan ödemek istiyorsanız, bizim yerel yetkili satıcılara ödeme yapmayı tercih edebilir. Ama toplam miktar ABD doları karşısında yerel para biriminin sonra döviz kuruna dayalı olacaktır.

3. Sana online ödeme yaparken banka ücretleri ödemek gerekiyor mu?

Hayır, sadece fatura üzerinde tam miktarı ödemek zorunda.

4.  Ne kadar sıklıkla TimeTec ta faturalar alacak?

TimeTec TA Ödeme ömrünü belirlemek için izin veren bir SaaS abonelik modelidir. Sen her yıl ayarlıyoruz ödemek istiyorum ya da yarı-yıllık ödeme bize bildirmek istiyorum.

5. TimeTec ta ben satın şey sabit veya ölçeklenebilir mıdır?

TimeTec TA esnek ve gereksinimlerinize göre satın aldığınız ayarlayabilirsiniz. Eğer lisans eklemek istiyorsanız, yapabilirsiniz ve ayrıca azaltmak istiyorsanız yapabilirsiniz. aşan şeyler satın almayın.

6. Nasıl TimeTec TA satın alabilirim?

Online lisans satın almayı tercih veya birisi size yol istiyorsanız, bize ulaşın ve size ihtiyacınız olanı belirlemek için yardımcı olabilecek yerel şirkete bağlayabilir olabilir. Hangisini seçerseniz seçin, biz size yardım etmek için burada olduğunu biliyorum lütfen.

Fesih üzerine
1. Benim şirket abonelik sona erdirmek isteyen herhangi bir geri ödeme almak mümkün?

Evet, ay eksi 10 USD yönetim ücretleri ve banka masrafları ile hesaplanan kullanılmayan abonelik için geri ödeme alabilir.

senin abonelik ücreti bizim yerel yetkili satıcıya ödendi, size aboneliğinizi sona erdirmek yardımcı olmak için onları bilgilendirmek ve onlardan iadenizi almak zorunda.

2. Firmamız TimeTec TA 'ın aboneliği sona erdirme karar vermişti zaman benim şirket veri almak miyim?

Eğer csv formatında veri indirmek için Evet, kayıtlı e-posta yoluyla bir bağlantı göndereceğiz. 45 gün ek süre boyunca ilgili verileri indirmek önerilir. ödemesiz dönemden sonra, bizim sunucudan veri kaldırır ve o ödemesiz dönem pişman sonra herhangi bir veri kaybı.

3. Zaten sonlandırıldı zaman benim şirket benim abonelik yenilemek misiniz?

sonlandırma onaylandıktan sonra aboneliğiniz yenileme ödemesiz 45 gün içinde mevcuttur. Bundan sonra, veriler sunucudan kaldırılır ve yeni bir abonelik ile başlar ve tüm sistem işlem yeniden kurmak geçmek zorunda olacak.

Destek
1. Nasıl TimeTec TA için teknik destek alabilirim?

Teknik ekibimiz LiveChat, TimeTec TA yazılımında hazır sohbet kanalı üzerinden ulaşılabilir ve onlar da e-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz support@timeteccloud.com hızlı bir cevap için. TimeTec TA desteği, 24 saat, haftada 7 gün, tüm yıl boyunca kullanılabilir

2.  'Ben TimeTec ta aşina değilim. Kurulum hesabıma en iyi yolu nedir?

Uygulama Sihirbazı size yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey verilen talimatları takip etmektir ve 'kurulum hiçbir zaman hesap mümkün olacak . Herhangi bir durumda sıkışmış iseniz, destek yardım için kullanılabilir.

3. Ben TimeTec ta TCMS benim mevcut veri taşıyabilir miyim?

Evet, zahmetsizce hesabınızı kurma konusunda size yardımcı olmak için Yükseltme Sihirbazı'nı hazırladık.

4. Ben TimeTec ta daha fazla anlamak istiyorum. Ben katılabileceği bir eğitim var mı?

Biz TimeTec TA için her ay Webinar oturumları düzenlemek. Sen çözüm üzerinde daha fazla anlamak için katılmak için bekliyoruz. oturumu ücretsizdir, ancak oturumu katılmadan önce, koltuk ayırmak gerekiyor. Web Semineri oturumları için zamanlama vardır burada .

Mevcut KTMT v2 User
1. I anda ben TimeTec ta yazılım yükseltme veya TCMS V2 benim gereksinimleri için yeterli olmalıdır, FingerTec TCMS V2 yazılımı kullanarak değilim?

TCMS V2 mevcut gereksinimleri oturur ve bir bulut tabanlı çözüm öncelik listesinin en üstünde değilse göç zorunlu değildir. TimeTec TA TCMS V2 bulunmadığına bazı temel özellikleri ile Bulut tabanlı çözümler vurgulamaktadır. durumda orada sonundan itibaren gereksinimleri vb özelleştirilebilir raporlar, çok katmanlı kullanıcı erişim hakları gibi özellikleri içerecek şekilde, ve TimeTec TA uygulamak için bütçeye sahip, biz çok TimeTec ta TCMS V2 yükseltme öneriyoruz.

2. TCMS V2 tüm özellikleri TimeTec TA mevcuttur?

TimeTec TA tüm TCMS V2 zaman devam özelliklerinin yanı sıra daha fazlasını içerir! Bunun üzerine, yazılım kolayca uygulamak ve kolayca gereken özellikleri kullanmak için izin, gidilen.

SMARTPHONE'NİZDEN DEVRİ YÖNETMENİZİNİZİ YÖNETİN
Her personel App aracılığıyla kendi performansını görebilir ve işverenler ile çalışanlar arasında veri şeffaflığı yaratır.

Şirketler, fişek, GPS ve NFC gibi App'da saat vurma aygıtı olarak FingerTec biyometri üzerine çeşitli saat seçenekleri ile sunulmaktadır.

TimeTec App, her personelin çalışma zamanlamasını ve zamanlama sürelerini ayrıntılı olarak gösteren bir takvim görünümü ile birlikte gelir.
Çalışan, varsa App'undaki Onay İsteği özelliğini kullanarak katılım saati tutarsızlıklarını değiştirme talebinde bulunabilir.

TimeTec TA uygulaması ile iş gücüne katılımın izlenmesi kolay ve gizli

Başvurularınız için doğrudan bir akıllı telefondan katılım raporları görüntüleme ve indirme
TIMETEC TA ŞİMDİ ADINA TALEP ETTİĞİNİZ