TimeTec TA برای نیروی کار ساعت حضور و غیاب و مدیریت برنامه ریزی
شروع به زمان، شروع به رشد
شرکت هستند تا از مجموعهای از کارکنان از جمله اما به تیم بازاریابی، کارکنان مدیریت و پرسنل امور مالی محدود نمی ساخته شده است. به منظور مدیریت نیروی کار موثر تر، مهم است که برای شرکت به یک راه حل ساعت حضور و غیاب که به طور موثر می تواند برای حضور منظم کارکنان خود، برنامه کار، فهرست اسامی، شیفت، تعطیلات و حتی بیشتر برنامه ریزی کنید. TimeTec TA یک راه حل مبتنی بر ابر شگفت انگیز است که می تواند کمک به شرکت مدیریت حضور و غیاب کارکنان هموار از طریق راه حل وب و نرم افزار تلفن همراه برای دستیابی به کارایی کارمندان بهتر و بازدهی سرمایه بالا است.
بیشتر در مورد مزایای TimeTec بدانید
در سراسر جهان پشتیبانی نامحدود
TimeTec دارای یک شبکه شریک جهانی گسترده است که می تواند در حمایت مورد تماس مورد نیاز است. در بالا، ما یک تیم پشتیبانی فنی است که 24/7/365 در دسترس برای حضور به هر گونه اشکالات فنی در هر زمان از روز است.
تجربه گسترده در صنعت
TimeTec دارای تجربه بیش از 17 سال در زمان و سیستم حضور و غیاب توسعه است و ما با استفاده از تمام کسانی که تجربه به ارائه بهترین راه حل برای منافع خود را.
پشتیبانی از هر دو پایگاه و ذخیره سازی فایل در کمترین هزینه.
تمام اطلاعات خود را امن است با ما و ما همه اطلاعات زندگی می کنند 2 سال و 3 سال داده ها در سرور ما در هزینه اشتراک ما آرشیو را حفظ خواهد کرد. هیچ هزینه اضافی در بالای اتهامات ما به شما برای پشتیبانی از پایگاه داده و فایل ذخیره سازی TimeTec TA وجود دارد.
از بین بردن آن تعمیر و نگهداری و هزینه های ارتقا
TimeTec TA یک راه حل حضور و غیاب زمان مبتنی بر ابر که نیازی نیست شرکت شما به چنگال پول بیشتر برای هزینه های تعمیر و نگهداری و یا هر هزینه ارتقاء این دلیل که سیستم تحت تعمیر و نگهداری از توسعه و سیستم همیشه به روز رسانی است.
پایین چشمگیر سرمایه گذاری
شما لازم نیست که در مورد سرمایه گذاری سخت افزاری مانند سرور، PC، روتر و چنین می دانند زیرا TimeTec TA به شما نیاز نیست که در مورد آن نگران باشید. هنگام ثبت نام به TimeTec TA، شما می توانید از طریق مرورگر وب و یا از طریق گوشی های هوشمند خود دسترسی داشته باشید، و همه داده ها است که در سرور ابر نگه داشته، به دور از دستکاری و خطر است.
پرداخت ماهانه قابل پیش بینی
خواهد شد وجود ندارد شگفتی از لحاظ هزینه به دلیل قیمت اشتراک ثابت است و شما در مقیاس مقدار فضای مجاز خود با نیازهای شما. شما می توانید تصمیم به مقیاس بالا و پایین و یا شما می توانید مقدار پول شما باید پرداخت هر ماه بدون هیچ اتهام پنهان پیش بینی کند.
TimeTec TA برنامه آن را آسان
نرم افزار تلفن هوشمند TimeTec TA موبایل برای آی فون و گوشی های آندروید برای مشکلات ناسازگار بودن تلفن همراه و مشاهده داده ها از مدیران و کاربران به طور یکسان در دسترس است، و همه چیز را آسان برای همه.
هر زمان، هرجا در دسترس
زیبایی نرم افزار مبتنی بر ابر داده ها توسط محل نمیگردد. با عضویت در TimeTec TA، شما می توانید به اطلاعات خود را در هر زمان از هر نقطه که دارای یک اتصال به اینترنت دسترسی داشته باشید.
بهینه آپ تایم و قابلیت اطمینان سیستم
TimeTec است توافقنامه سطح خدمات است که حداقل تضمین آپ تایم و بهینه قابلیت اطمینان سیستم را به تمام مشتریان در سراسر جهان است. https://www.timeteccloud.com/sla
امن، کار برکنار شده و به محیط زیست اهمیت مرکز داده
TimeTec همکاری با خدمات وب سایت آمازون برای ارائه به تمام مشتریان ما امن، کار برکنار شده و به محیط زیست اهمیت مرکز داده. و Timetec با صدور گواهینامه CMMI سطح 3 تعلق می گیرد و ما در حال پیگیری 27،001، برای ایجاد یک سیستم مدیریت امنیت اطلاعات موثر برای شرکت می باشد.
مناسب برای کوچک به شرکت های چند ملیتی
TimeTec TA برای یک آرایه وسیعی از شرکت ها از کوچک کمتر از 10 به قدرت کارکنان بیش از 1000. راه حل طراحی شده دارای یک قابلیت برنامه ریزی و انعطاف پذیری است که می تواند به نیازهای شرکت های مختلف مناسب
استقرار سریع
ثبت نام، مدیریت تنظیمات سیستم، اضافه کردن کاربران و شما خوب به آن بروید. اجرای TimeTec TA سریع است و می تواند به راحتی با کمک جادوگران مفید انجام می شود. تعیین چه چیزی برای شرکت شما و مجموعه ای از سیستم برای مطابقت با نیازهای خود را دریافت و کارکنان خود را به شروع به استفاده از آن است.
پشتیبانی از پایانه FingerTec در چند مورد در یک سیستم متمرکز
TimeTec TA فراهم می کند بسیاری از گزینه های کلاک و یکی از آن بیومتریک توسط FingerTec در است. راه حل می تواند پایانه بیومتریک های متعدد در یک سیستم متمرکز برای جمع آوری داده ها استقرار.
  پرسش و پاسخ  
در مورد مسائل عمومی
1. آیا پشتیبانی محلی برای TimeTec TA در دسترس است؟

بله. TimeTec TA دارای بیش از 200 فروشندگان مجاز در حدود 120 کشور جهان است. لطفا کشورهایی که نمایندگان فروش TimeTec TA در آن قرار دارد را بررسی کنید. شما ممکن است ما از طریق ایمیل تماس بگیرید، MSN، اسکایپ، GoogleTalk می برای 24 ساعت شبانه روز، 7 روز خدمات در طول سال در هفته است.

2. محل TimeTec TA سرور کجاست؟

در حال حاضر، پلت فرم TimeTec TA در غرب کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا واقع شده است.

3. آیا شما راه اندازی پلت فرم ابر خود را، و یا شما با یک فروشنده شخص ثالث کار می کند؟

TimeTec TA در حال حاضر با EC2 آمازون که به عنوان ما ارائه دهنده پلت فرم ابر عمل می کند کار می کند.

4. تضمین آپ تایم برای TimeTec TA چیست؟

لطفا کلیک کنید در ​​اینجا برای اطلاعات بیشتر. اینجا برای اطلاعات بیشتر.

5. آیا همگام سازی داده ها بین برنامه تلفن همراه TimeTec و وب رخ آنی؟

قطعا! با این حال، اگر شما مطمئن نیستید که آیا هر همگام سازی رخ می دهد نیست، تازه کردن صفحه نمایش و voila!

6. آیا من نیاز به خرید نرم افزار TimeTec یا آن را هر گونه خرید در نرم افزار؟

TimeTec نرم افزار تلفن همراه می تواند رایگان نصب از iOS یا googleplay به اما شما فقط می توانید آن را به کمال استفاده زمانی که شما با TimeTec TA مشترک شوید.

7. متوسط ​​زمان مورد نیاز برای اجرای TimeTec TA چیست؟

پس ما باید بپرسید که چگونه بسیاری از کارکنان شرکت خود را داشته و برنامه ریزی خود را چگونه پیچیده است؟ اجرای TimeTec TA بستگی دارد بسیار در پاسخ شما به این دو سوال، شما می توانید آن را در چند ساعت انجام می شود یا برای یک سازمان بزرگتر می توان آن را چند هفته. بدون نگرانی، پشتیبانی TimeTec همیشه وجود خواهد داشت به شما کمک می کند.

8. اطلاعات من در ابر خود را تا چه حد امن است؟

نگران نباشید، ما استقرار فرآیند ضروری برای حفظ اطلاعات خود را امن و ما باید برنامه بازیابی کافی در محل برای مدیریت داده های خود را در ابر است.

9. آیا من نیاز به انجام برسانند سیستم مورد نیاز برای استفاده از TimeTec TA؟

خوشبختانه، هیچ. TimeTec TA در تمام مرورگرها و همه دستگاه های تلفن همراه کار می کند.

10. از کجا می توانم TimeTec TA خرید اگر من در خارج از کشور هستم، می توانم هنوز هم محصول خود استفاده کنید؟

در این عصر ابر، تا زمانی که شما یک اتصال به اینترنت، محصول ما است.

در پایانه های FingerTec در
1. یک ترمینال FingerTec در لازم اگر قصد استفاده از TimeTec TA؟

یک ترمینال FingerTec در است که باید می کنید اگر شما می خواهید به استفاده TimeTec TA. به عنوان جایگزین، شما ممکن است TimeTec موبایل در آی فون یا آندروید خود را اسباب بازی را دانلود و یا شما می توانید وب چک در ما بر روی هر کامپیوتر به ساعت در-حضور خود را استفاده کنید. اما امروزه، بیشتر و بیشتر شرکت انتخاب بیومتریک پایانه ها برای حضور اورکلاکینگ برای جلوگیری از "دوستان مشت زدن " فعالیت ها، و برخی ممکن است پایانه های کارت RFID برای همان هدف را انتخاب نمایید.

2. آیا من می توانم مارک های دیگر از بیومتریک و / یا پایانه RFID برای TimeTec TA به جای نام تجاری FingerTec در استفاده کنید؟

شماره TimeTec TA کند مارک های دیگر از پایانه های بیومتریک پشتیبانی نمی کند. پایانه FingerTec در قابل اعتماد با TimeTec TA استفاده می شود، به عنوان آنها را به طور کامل تست شده و یکپارچه به راه حل یکپارچه می باشد.

3. از کجا می توانم خرید پایانه FingerTec در و که در آن من دریافت پشتیبانی محلی؟

همه TimeTec TA منصوب فروشندگان محلی مجاز به خوبی با راه حل FingerTec در متبحر است. از این رو، شما می توانید خرید و یا اجاره پایانه FingerTec در و دریافت پشتیبانی محلی به طور مستقیم از آنها.

4. پایانه FingerTec در ساعتهای زمان چگونه قابل اعتماد هستند؟

معمولا خانه های نرم افزار ارائه بسیاری از خدمات ابر نیروی کار بدون ارائه سخت افزار قابل اعتماد و خرید و فروش و شبکه پشتیبانی فنی برای اطمینان از اجرای صاف. FingerTec در نام تجاری و خط خود را از دستگاه های حضور و غیاب و کنترل دسترسی هم در بازار برای بیش از یک دهه بوده است و با نام تجاری به رسمیت شناختن بالا در محصول و حمایت از کیفیت دریافت کرده است.

در مجوز کاربر
1.  منطق شارژ TimeTec TA توسط یک بلوک از کاربران 10 به جای شمارش مجوز شده توسط تعدادی دقیق از کاربران به منظور کاهش هزینه اجرای چیست؟

گردش کارکنان هرگز ثابت و همیشه در یک شرکت در حال تغییر است. به اتهام برای یک مجوز فردی برای هر کارمند جدید دست و پا گیر است، زیرا شما باید از طریق اشتراک مجوز و پرداخت روند TimeTec TA قبل از او / او را می توان به سیستم ثبت نام، و یا شما نیاز به لغو مجوز کاربر اگر او / او تا به حال استعفا داد. شارژ کاربران 10 هر بلوک از مجوز کاربر اطمینان حاصل شود که یک شرکت تا به برخی از مجوز یدکی در هر زمان استفاده شود. هزینه اشتراک مجوز TimeTec TA تنها USD2 هر کاربر در هر ماه، در مقایسه با بازار پایین، و حداقل از کاربران 10 به عنوان یک واحد مجوز گروه تنها برای توجیه سرمایه گذاری و تعهد ما به ارائه با کیفیت بالا و سیستم قابل اعتماد برای شما است.

2. اگر شرکت من دارای یک چرخه صدور صورت حساب اشتراک از یک سال، و در وسط سال، ما برخی از کارکنان جدید استخدام و ما از مجوز کاربر یدکی اجرا کنید. من می توانم خرید جدید گروه کاربری مجوز و هنوز هم با چرخه صدور صورت حساب من همگام سازی؟

بله، شما می توانید به یک گروه کاربری مجوز جدید در هر زمان مشترک، و همگام آن را به تاریخ انقضاء (محاسبه ماهانه) از چرخه صدور صورت حساب خود را. شما می تواند با توجه به ماه های باقی مانده از تاریخ انقضای موجود خود را شارژ می شود. در جهت معکوس، اگر شما می خواهید برای کاهش گروه کاربری خود را مجوز با توجه به کاهش کارکنان، شما می توانید اشتراک خود را لغو و دریافت بازپرداخت منهای هزینه مدیریت USD10 و شارژ بانک درآمده است.

توجه داشته باشید: این اصطلاح از تخفیف اشتراک قابل استفاده برای اشتراک مجوز کاربر گروه های اضافی در بین چرخه صدور صورت حساب است.

3. آیا شما هر گونه ترمینال راه اندازی هزینه؟

نه، ما دون 'تی تحمیل هزینه ی راه اندازی ترمینال.

4. می تواند داده آزمایشی رایگان من به حساب مشترک من منتقل به صرفه جویی در کارهای تکراری بر روی سیستم را راه اندازی و ورود اطلاعات؟

قطعا. سیستم ما طراحی شده است تا داده های آزمایشی رایگان به حساب مشترک مهاجرت می شود برای جلوگیری از ورود اطلاعات تکراری و سیستم راه اندازی.

5. شرکت من در حال حاضر با استفاده از پایانه FingerTec در، می تواند در طول دوره آزمایشی رایگان من ادغام پایانه ها به TimeTec TA؟

بله.

در رایگان 10 مجوز کاربر
1. آیا باید خرید هر پایانه FingerTec در بیومتریک به من حق به صورت رایگان و مجوز کاربر TimeTec TA 'S 10؟

شما لازم نیست که برای خرید هر پایانه از ما به شما به حق به دریافت TimeTec TA بلوک کاربر مجوز آزاد. هر مشتری FingerTec در به طور خودکار می شود یک بلوک از TimeTec TA حاوی 10 مجوز کاربر به صورت رایگان.

2. آیا من می توانم بلوک های رایگان اضافی در صورت خرید من پایانه FingerTec در بیشتر از شما؟

نه، یک شرکت است که تنها به یک بلوک رایگان صرف نظر از میزان خرید سخت افزار و یا فرکانس خرید از فروشندگان FingerTec در یا FingerTec در 'ها برخوردار شوند. با این حال، اگر شما می خواهم به آزمایش بر روی بیش از 10 مجوز کاربر، با ما تماس بگیرید info@timeteccloud.com برای بحث بیشتر.

3. آیا ما نیاز به ارائه اطلاعات کارت اعتباری برای به دست آوردن این مجوز آزاد؟

دون 'تی را از کیف پول خود را فقط رتبهدهی نشده است. ما دون 'تی نیاز به هر گونه اطلاعات کارت اعتباری برای این حساب کاربری رایگان، باور آن، آن را برنامه رایگان. با این حال، هنگامی که شما تصمیم به اضافه کردن برخی از مجوز بیشتر، ما ارائه می دهیم چند روش های پرداخت برای رفتن در مورد.

4. می توانید بیش از یک حساب کاربری رایگان مجوز کاربر 10 برای شرکت من من ایجاد و همگام سازی داده های همه کارکنان برای جلوگیری از پرداخت اشتراک؟

شما امکان پذیر نیست برای انجام این کار، چرا که هر شرکت است که فقط یک TimeTec TA حساب کاربری رایگان با 10 مجوز کاربر برخوردار است. این سخت است برای یک شرکت برای حفظ حساب های متعدد در عمل و دست و پا گیر برای همگام سازی داده همه کارمند است. هر گونه تخلف از سیاست رایگان-مجوز ما ممکن است به تعلیق از چند رایگان حساب مجوز کاربر شما منجر شود.

5. آیا داده من حتی اگر این ها 'غیر فعال نگه داشته است؟

بله، ما از داده را حفظ خواهد کرد حتی زمانی که حساب شما غیر فعال است، اما تلاش های گرفته خواهد شد به شما در حساب شما 's با عدم فعالیت هشدار.

6. آیا من پشتیبانی کامل حتی اگر من 'متر با استفاده از این حساب رایگان دریافت خواهید کرد؟

به ما اعتماد کنید، ما شما را در پشت را ترک کنید؛ تیم فنی ما همیشه با پشتیبانی کامل ما به شما ارائه دلیل ما با همه کاربران حساب TimeTec TA همان خواهد بود. حق دسترسی های کاربر 's است.

7. آیا یک حساب کاربری رایگان ویژگی های شبیه به یک حساب به طور کامل پرداخت می شود؟

بله، هیچ چیز پنهان و یا غیر فعال فقط به خاطر اینکه حساب کاربری رایگان است. ما معتقدیم که با ارائه شرکت با این حساب رایگان، آنها می توانند از مزایای این نرم افزار در کلیت در مدیریت کسب و کار خود را تجربه، و در زمان، می TimeTec TA به عنوان راه حل در نظر که مسئولیت رسیدگی به کارکنان خود به عنوان شرکت رشد می کند.

8. اگر من از یک موجود را حذف کنید، می توانم یک کاربر دیگر به جای یکی از حذف ایجاد می کنید؟

شماره ما به شما مجوز کاربر 10 رایگان در یک حساب ارائه شده و این کاربران ثابت هستند. اگر شما می خواهید به استفاده از این سیستم برای یک مدت طولانی، به دقت انتخاب کنید که شما می خواهید در لیست کاربران 10.

9. اگر من نیاز به اطلاعات از کارکنان که من مایل به حذف کنید؟

شما نیاز به صادرات هر داده از کارمند قبل از اینکه شما با حذف را ادامه دهید.

10. آیا تخفیف بیشتر برای مجوز TimeTec TA اگر من می خواهم به خرید بیشتر وجود دارد؟

قطعا. اگر شما هر بلوک اضافی از مجوز کاربر خرید، پرداخت سالانه به شما یک 10٪ تخفیف در بالای رایگان حساب 1 بلوک است. اطلاعات بیشتر در مورد TimeTec TA قیمت گذاری http://www.timetecta.com/pricing

آزمایشی
1. آیا آسان به ثبت نام برای یک حساب آزمایشی آن؟

اوه بله! شما فقط نیاز به ثبت نام در وب سایت ما و پر کردن چند جزئیات مهم و شما خوب به آن بروید.

2. هنگامی که دوره آزمایشی من است، می توانید به من شروع به شارژ؟

قطعا نه. از آنجا که ما هرگز شما را برای اطلاعات کارت اعتباری بپرسید، ما قصد ندارم به شما برای حل و به شما امکان خودکار ثبت نشده است. اما، اگر شما می خواهم به هنوز هم استفاده از TimeTec TA، که برای اولین بار از 10 مجوز کاربر رایگان برای شرکت شما هستند، برای زندگی است.

3. آیا شما قصد محدود کردن دسترسی به وب تنها در دادگاه؟

قطعا نه! ما می خواهیم شما را به طور کامل تجربه TimeTec TA، بنابراین شما می توانید وب، برنامه استفاده کنید و اگر شما دستگاه های بیومتریک FingerTec در، شما می توانید آنها را بیش از حد ارتباط برقرار کنند.

در پرداخت
1. من دون تی 'ترجیح می دهند انجام معاملات پرداخت آنلاین. آیا من می توانم با استفاده از حالت های دیگر پرداخت.

بله. شما می توانید به نمایندگی فروش مجاز محلی ما پرداخت. ما حساب اشتراک خود را فعال شدن زمانی که ما پرداخت از نمایندگی فروش محلی دریافت کرده اند.

2. من ترجیح می دهم به پرداخت در ارز محلی، چه باید بکنم؟

ما به اتهام هزینه اشتراک در دلار آمریکا است. اگر شما می خواهم به پرداخت با استفاده از ارز محلی خود را، شما ممکن است انتخاب کنید به پرداخت به فروشندگان مجاز محلی ما. اما کل مقدار خواهد بود بر روی نرخ ارز پس از آن از ارز محلی خود را در برابر دلار آمریکا است.

3. آیا من نیاز به پرداخت هزینه های بانکی وقتی که من را پرداخت آنلاین به شما؟

شماره شما فقط نیاز به پرداخت مبلغ دقیق آن بر روی صورت حساب.

4.  هرچند وقت فاکتورها از TimeTec TA را دریافت کنم؟

TimeTec TA یک مدل اشتراک SaaS به که اجازه می دهد تا به شما برای تعیین چرخه پرداخت خود را است. می خواهید به پرداخت سالانه در صف مقابل و یا می خواهید به پرداخت نیم سالانه، به ما اطلاع دهید.

5. هر چیزی من خرید در TimeTec TA ثابت و یا آن را مقیاس پذیر؟

TimeTec TA انعطاف پذیر است و شما می توانید خرید خود را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن مجوز، شما می توانید و اگر شما می خواهید برای کاهش نیز شما می توانید. آیا همه چیز در بیش خرید نیست.

6. چگونه TimeTec TA خریداری کنم؟

شما می توانید انتخاب کنید برای خرید مجوز های آنلاین و یا اگر می خواهید کسی به شما از طریق، با ما تماس بگیرید و ما می توانیم شما را به شرکت های محلی که می تواند کمک به شما برای تعیین آنچه شما نیاز دارید ارتباط برقرار کنند. هر آنچه که شما انتخاب می کنید، لطفا مطمئن شوید که ما در اینجا به شما کمک کند.

در ختم
1. من قادر به دریافت هر گونه بازپرداخت زمانی که شرکت من می خواهد به فسخ اشتراک خود را؟

بله، شما می توانید از بازپرداخت برای اشتراک بال استفاده محاسبه شده توسط ماه منهای اتهامات دولت 10 دلار و هزینه های بانکی را دریافت کنید.

اگر هزینه اشتراک خود را به نمایندگی فروش مجاز محلی ما پرداخت شد، شما باید آنها را اطلاع به شما کمک کند اشتراک خود را خاتمه و شما باید به بازپرداخت خود را از آنها.

2. آیا من می توانم بازیابی اطلاعات شرکت من که شرکت ما تصمیم گرفته بود برای پایان دادن به اشتراک TimeTec TA خبر؟

بله، ما به شما یک لینک از طریق ایمیل ثبت شده خود را ارسال برای شما برای دانلود داده های خود را در فرمت CSV. توصیه می شود که شما دانلود داده های مربوطه در طول مهلت از 45 روز. پس از مهلت، ما اطلاعات خود را از سرور ما را حذف و هر از دست رفته از داده ها پس از که مهلت پشیمان است.

3. می تواند شرکت من تمدید اشتراک من وقتی که در حال حاضر خاتمه؟

تمدید اشتراک خود را ظرف 45 روز از مهلت موجود است بعد از اتمام تایید شده است. پس از آن، اطلاعات خود را از سرور ما برداشته شود، و شما باید با یک اشتراک جدید شروع و رفتن را از طریق تمام سیستم راه اندازی فرایند دوباره.

در پشتیبانی
1. چگونه پشتیبانی فنی برای TimeTec TA را دریافت کنم؟

تیم فنی ما قابل دسترسی از طریق livechat در، به آسانی کانال های چت موجود در نرم افزار TimeTec TA است و آنها نیز می تواند از طریق ایمیل در تماس گرفته شود support@timeteccloud.com برای پاسخ سریع. پشتیبانی TimeTec TA 24 ساعته، 7 روز هفته در دسترس است، در تمام طول سال

2. I 'm با TimeTec TA آشنا نیست. بهترین راه برای راه اندازی حساب من چیست؟

جادوگر اجرای وجود خواهد داشت به شما کمک کنند. همه شما باید انجام دهید این است که به پیروی از دستورالعمل ارائه شده و شما 'قادر خواهید بود به حساب کاربری شما در هیچ زمان. اگر در هر صورت شما گیر کرده است، حمایت برای کمک در دسترس است.

3. آیا من می توانم داده های موجود از TCMS به TimeTec TA مهاجرت؟

بله، ما یک جادوگر مهاجرت آماده کرده ایم به شما کمک در راه اندازی حساب خود را به زحمت.

4. من می خواهم به درک بیشتر در مورد TimeTec TA. یک آموزش که من می توانم حضور وجود دارد؟

ما جلسات وبینار سازماندهی هر ماه برای TimeTec TA. شما خوش آمدید برای پیوستن به درک بیشتر در راه حل هستند. جلسه رایگان است، اما شما نیاز به رزرو صندلی خود را قبل از پیوستن به جلسه. برنامه برای جلسات وبینار در دسترس هستند در اینجا .

موجود TCMS V2 کاربر
1. I 'm را در حال حاضر با استفاده از نرم افزار FingerTec در TCMS V2، باید نرم افزار به TimeTec TA ارتقا یا TCMS V2 برای نیازهای من کافی است؟

مهاجرت اجباری نیست اگر TCMS V2 متناسب با نیازهای فعلی خود را و یک راه حل مبتنی بر ابر است در صدر فهرست اولویت شما نیست. TimeTec TA برجسته راه حل مبتنی بر ابر با برخی از ویژگی های کلیدی، که از TCMS V2 وجود ندارد. در صورت وجود مورد نیاز خود را از پایان که شامل ویژگی های مانند گزارش قابل تنظیم، چند لایه حقوق دسترسی کاربر، و غیره، و شما باید بودجه برای اجرای TimeTec TA، ما به شدت ارتقا از TCMS V2 به TimeTec TA توصیه می شود.

2. همه ویژگی های در TCMS V2 موجود در TimeTec TA؟

TimeTec TA شامل تمام TCMS V2 ویژگی های ساعت حضور و غیاب علاوه خیلی بیشتر! در بالا از آن، نرم افزار به راحتی جهت یابی، اجازه می دهد شما را به درخواست و استفاده از ویژگی های است که شما نیاز به راحتی.

مدیریت حضور و غیاب خود را مستقیما از گوشی های هوشمند خود
هر یک از کارکنان می تواند / عملکرد خود را از طریق نرم افزار مشاهده و این باعث ایجاد شفافیت داده ها بین کارفرمایان و کارکنان.

شرکت ها با گزینه های مختلف مشکلات ناسازگار بودن در داخل نرم افزار مانند فانوس دریایی، GPS و NFC، در بالای بیومتریک FingerTec در به عنوان یک دستگاه مشکلات ناسازگار بودن ارائه شده است.

TimeTec برنامه همراه با نمایش تقویم که جزئیات برنامه کار هر یک از کارکنان و بار مشکلات ناسازگار بودن.
کارمند می تواند درخواست تغییر او / حضور او اختلاف زمان در صورت وجود، از طریق ویژگی درخواست تصویب در نرم افزار.

نظارت بر حضور و غیاب در نیروی کار آسان و با احتیاط با برنامه TimeTec TA است

مشاهده و دانلود حضور گزارش مستقیما از گوشی های هوشمند برای مراجع خود را
مشترک شدن در TIMETEC TA شرکت