TimeTec has merged all of its solutions into www.timeteccloud.com, click to
حق التحریر سالانه پرداخت شده
در سراسر جهان
حق اقامت سالانه ثابت نشده است و از یک کشور به کشور متفاوت است. اما یک چیز برای اطمینان، وفاداری را از لحاظ حق اقامت برای اکثریت کشور پرداخت می کند. بعضی از کشورها روزانه روزانه بازنشستگی بیشتری را پرداخت می کنند، در حالی که بعضی ها روزهای صفر را به نیروی کار خود می دهند. به طور متوسط، سالانه حق تعطیلات رسمی و یا حق تعطیلات روزانه حدود 15-20 روز در سال به علاوه تعطیلات عمومی است. بعضی وقت بیشتری برای لذت بردن از زندگی شان فراهم می شود، در حالی که دیگران باید در تمام طول سال در دفتر باشند. در هر دو وضعیت، هیچ یک از کارفرمایان قوانین را نقض نمی کنند. کدام یک از این پرسش ها را مطرح می کند: آیا شما می دانید که قانون کار شما در کشور چه زمانی در مورد پرداخت حقوق سالانه پرداخت می شود؟

بگذارید 10 ساله را برای 10 سال از دست دادن در سراسر جهان یاد بگیریم و بدانیم که گاهی اوقات حتی کشورهای پیشرفته از رفاه نیروی کار خود به نحوی برخوردار نیستند.

اندونزی- هیچ چیز در مورد حقوق و دستمزد سالانه حقوق و دستمزد اندونزیایی هیجان زده نیست زیرا هر کارمند که برای یک سال در یک شرکت خدمت کرده است، فقط 12 روز از تعطیلات برخوردار است و اگر این ترک باقی بماند، می تواند منتقل شود به سال بعد از شش ماه آینده. بنابراین، مهم نیست چند سال است که شما به یک شرکت خدمت کرده اید، این حق در 12 روز در سال محدود می شود. بدتر از این، شرکت ها حتی از نظر قانونی مجبور به پرداخت کارکنان خود در تعطیلات عمومی نیستند.


ژاپن- اگر از یک دوست در ژاپن بازدید می کنید، انتظار نداشته باشید که از کار خود به خاطر همراهی با شما بیرون بیایید زیرا روزهای زیادی را ترک نکرده اید. برای کسانی که در حدود 6 ماه به یک شرکت خدمت کرده اند و از لحاظ ساعت کاری 80٪ حضور دارند، آنها فقط 10 روز از تعطیلات حق دارند. برای آن دسته از کارکنانی که برای یک سال و نیم به یک شرکت خدمت کرده اند، روز اضافی در مورد هر ساله خدمات را تا حداکثر 20 روز بازپرداخت سالانه پرداخت می کنند. شرکتهای ژاپنی مشابه با اندونزی از نظر قانونی مجبور به پرداخت کارکنان خود در تعطیلات عمومی نیستند.


کویت- این شرایط برای کارگران در کویت متفاوت است، زیرا طبق قانون، هر یک از کارکنان جدید به طور خودکار 30 روز حق ملاقات سالانه را به هنگام ثبت نام برای این کار پرداخت می کنند. علاوه بر این، اگر شما به طور مداوم برای 2 سال خدمت کرده اید و همچنان یک مسلمان بودید، به منظور انجام حکومت حج، شما باید به مدت 21 روز از حقوق بازنشستگی برخوردار شوید. و این فقط یخ زدن بر روی کیک همانطور که همه کارکنان کویت نیز حق دارند به 13 روز تعطیلات عمومی در بالای همه این جاز.


ایالات متحده آمریکا- به سادگی طبق قانون، ایالات متحده صفر تعطیلات سالانه را پرداخت می کند. به طور کامل کارفرمایان اختیار را برای ارائه چنین کارهایی به کارکنان خود دارند و به طور متوسط ​​کارفرمایان حدود 10 روز برای کارکنان خود را ترک می کنند. از سوی دیگر، کارکنان هیچ قانونی قانونی برای ادعای این حقوق از کارفرمایان خود ندارند.

هندوستان- بازنشستگی سالانه در هند بر اساس منطقه ای که کار می کند متفاوت است. این می تواند در حدود 18 روز بیشتر یا کمتر، به عنوان یک قانون استاندارد است که متناسب با کل کشور وجود دارد. جالب توجه است، هندوستان به ترتیب برای کارگران بزرگسال و افراد زیر سن قانونی اختیاری دارد. علاوه بر این، تعطیلات عمومی در هند نیز بر اساس منطقه به علت گستردگی کشور و مناطق پرجمعیت متفاوت است. به این ترتیب، تعطیلات پرداخت می شود حقوق به طور متوسط ​​حدود 15-20 روز در این کشور بیش از یک میلیارد نفر است.


سنگاپور- برای یک کشور کوچک اما پر رونق، سنگاپور فقط هفت روز بازنشستگی سالیانه برای کارکنان جدید ارائه می دهد و اگر کسی برای 7 سال کار کند، مبلغ بازنشستگی سالانه فقط دو برابر می شود. برای ژنرال Y و Millennials که "شغل شگفت انگیز"، 7 روز است که بیشتر آنها ممکن است حتی پس از کار برای بسیاری از سال.


فرانسوی- این کشور اروپایی نسبت به سالیانه پرداخت حقوق سالانه سخاوتمندانه است. مردم فرانسوی در مجموع 30 روز به طور سالیانه پرداخت میشوند و به اضافه 22 روز کاهش زمان کار برای افرادی که بیش از 35 ساعت در هفته کار می کنند. کسانی که از سالیانه خود در خارج از دوره تابستان استفاده می کنند روز پاداش نیز می شود. برای مشخص شدن بیشتر، هر روز اضافی برای هر 3 روز بازنشستگی سالانه. و نه تنها این، فرانسوی ها 11 تعطیلات اضافی پرداخت می کند که بالاتر از همه کسانی است که حقوق سالانه را پرداخت می کنند. چگونه کارها را در زمان انجام می دهند؟ فقط آنها خواهند دانست ...


برزیل- شرکت کنندگان نقش مهمی در برزیل دارند. به خاطر نداشتن شغلشان مشهور است، کارگران با 30 روز به صورت سالانه برگردانده می شوند تا زمانیکه آنها برای بیش از 5 روز غیبت نداشته باشند؛ 24 روز اگر کارگر بین 6 تا 14 روز غایب باشد؛ 18 روز هنگامی که کارگر بین 15 تا 23 روز غایب است؛ 12 روز زمانی که کارگر بین 24 تا 32 روز غایب است. از این رو، هر کارمند حق دارد حداقل 12 تعطیلات پرداختی داشته باشد.

کامبوج- این کشور نیز در سالیان سالگرد ازدواج است که همه کارگران حق پرداخت حقوق سالانه را با نرخ 1.5 روز کاری در هر ماه از خدمات دائمی دارند. برای مثال اگر برای یک سال کار کرده باشید، حقوق 18 روز است. هنگامی که یک نفر برای بیش از 3 سال خدمت کرده است، یک روز اضافی اضافی دریافت می کند. علاوه بر این، هر کارمند نیز به 27 روز تعطیل عمومی پرداخت می شود.


جامائیکا- این کشور جزیره کارائیب در شماره 22 که در مورد محاسبه حقوق سالانه پرداخت می شود، ثابت می شود. کارکنانی که 220 روز خدمت کرده اند 10 روز بازنشستگی سالانه را در حداکثر می گذرانند. برای کسانی که حداقل 110 روز دارند؛ فرمول باید به میزان 1/22 از تعداد روزهای کاری یعنی 125 روز باشد که به 5.6 روز یا 6 روز واجد شرایط است، 110 روز برای 5 روز حقوق می باشد. کارکنانی که بیش از 220 روز کار می کنند، حق برخورداری از 2 هفته کاری و کسانی است که برای 10 سال یا بیشتر کار کرده اند و در نتیجه در بیش از 220 روز در هر سال تحصیلی کار می کنند، سپس 3 هفته کار اضافی را ترک خواهند کرد. ما می دانیم، این مأمور گیج کننده است!

این تنها یک مرور کلی از حق اقامت سالانه مختلف در برخی از کشورهای جهان است. اگر خواندن این مقاله به شما یک سردرد ناگهانی را تصور کنید، تصور کنید که مجبور شوید نه تنها سالیانه را ترک کنید، بلکه همچنین سایر انواع ترک را نیز در نظر بگیرید و در عین حال، ادای تعهدات خود، تعادل، کسر و غیره را برای تعداد زیادی از کارکنان در سال و سالی بدون هیچ گونه خطایی تولید می کند.

یاد بگیرید چگونه TimeTec Leave می تواند به شرکت شما در رسیدگی به سیاست های ترک شرکت و همچنین قانون کار در کشور در یک راه حل مبتنی بر ابر کمک کند. TimeTec Leave با قیمت مقرون به صرفه، مدیریت ترم شما را کارآمد تر و راحت تر می کند.