Onay Yapma, TimeTec ile Kolaylaştırıldı Uygulamadan Ayrıl
Uygulamayı terket
Kullanıcı, Web veya Mobil Uygulama aracılığıyla bir izin için başvurarak başlar.   Onaylayan, izin konusunda bir bildirim alır ve gerekli onayı verir.
Kullanıcı izin izniyle ilgili bildirimi alır.    
  Durum, onayına bağlı olarak ONAYLI veya REDDİ olarak güncellenecektir.
İptal Alın
Kullanıcı, onaylanan iznin iptali için başvurarak başlar.   Daha sonra, Onaylayan, iptalle ilgili bir bildirim alır ve gerekli onayı verir.
Onaylayan, bildiriyi alır.    
  İptal durumu onaylandıysa, Durum 'CANCELLED' olarak güncellenecek. Aksi takdirde, iptal iptal edilirse Durum, 'ONAYLANDI' olarak etiketlenmiş kalacaktır.
Kullanıcı, izin talep edilmesinden sonra bir iptal talebinde bulunursa, iptal hemen ardından bir onay için gerek kalmadan yürürlüğe girecektir.   Onaylayan, izin iptali ile ilgili bildirimi alır.
Başvuruyu Çalışan adına bırakmak
Onaylayan, bir onay beklemek zorunda kalmadan Kullanıcı adına bir izin başvurusunda bulunabilir.   Kullanıcı başvuru izniyle ilgili bildirimi alacaktır.
İşveren adına iptali onayı
Onaylayan, onayı beklemek zorunda kalmadan Kullanıcı adına izni iptal edebilir.   Kullanıcı, sözkonusu iptal izniyle ilgili bildirimi alacaktır.
Rapor
Kullanıcılar kişisel izin raporunu PDF veya Excel formatında görüntüleyebilir ve yazdırabilir.
Kullanıcılar kişisel izin raporunu PDF veya Excel formatında görüntüleyebilir ve yazdırabilir.
TimeTec Leave App, çalışanların izin yönetimini şirketler arasında kolaylaştırır. TimeTec Leave ile, onaylamaları doğrudan her kullanıcıya atamanıza ve sonrasında ihtiyacınız olan türünü belirlemenize, yani her kullanıcı için doğrudan gözetmen, spesifik diziler veya rasgele seçmeniz gerekir ve şimdi herkes çözüm kullanmaya başlayabilir. Dahası, tüm veriler ve denetim izi referans olarak kullanılabilir, böylece her personel kendi izin verilerini akıllı telefonları veya web üzerinden her yerden istediği zaman görebilir. Böylece, basılmış izin başvuru formları için hurdaya çıkarma. Bununla birlikte, sizi TimeTec Leave bulut tabanlı teknoloji ile işgücü yönetiminin geleceğine ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

 
ŞİMDİ DENİZLEME DENEME!