Özellikleri bırakın TimeTec
21. yüzyılın İşgücü Yönetimi'nde iş hayatı dengesi ve esnekliği çok önemli. TimeTec Leave, yönetime yaprakları üzerinde Kontrol ve Şeffaflık sağlama ve yönetimin çalışanların Yönetimini bir bütün olarak ele almasını ve denetlemesini sağlayan mükemmel araçları vermesi için tasarlanmıştır.
Kapsamlı Rapor Nesiller
Raporlar, ölüm sonrası ölüm, referans veya ileride planlama ve işleme sürecinin önemli bir parçasıdır. TimeTec Leave, izin raporlarını gün, ay, yıl olarak yazdırmanıza, dışa aktarmanıza, görüntülemenize ve oluşturmanıza ve ihtiyaçlarınıza göre filtrelemenize olanak tanır. Ayrıca, zamanaşımındaki bakiyeleri, talepleri ve çalışan bilgilerini ve diğer kullanışlı raporlarla birlikte, gerekenlere de görüntüleyebilirsiniz.
Bırak Uygulamaları Gerçek Zamanlı Takvim Görünümü
Takvimde aylık, haftalık ve günlük olarak değişebilen gerçek zamanlı izin işlemleri görüntüleri. Yönetici veya kullanıcı, izin türlerini filtreleyebilir ve çalışanların izin bakiyelerini görüntüleyebilir, talebi bırakabilir ve ayrıca çalışanın iznini yönetmek için hangi çalışanın bir izin isteyip istemediğine ilişkin günlük bilgiler edinebilir. Böylece, tarafın her iki tarafına avantajlar sağlıyor.
Otomatik bırak İdaresi
Kullanıcıların / yöneticilerin günlük, haftalık, aylık, yarı aylık veya hatta her iki haftada bir denge tahakkuk edebileceği herhangi bir çalışan izni türüne otomatik tahakkuklar sağlar.
Bırak Etkinlikleri düzenleyen
Beklenen iznin şirketin operasyonel akışını bozmamasını sağlamak için kısıtlamaları belirli bir tarih aralığında olan çalışan sayısını sınırlandırmaya ayarlayın. Bu uygulama ile, çalışanlar yaprakları planlamada daha sorumlu olacaklar.
/ İzin Özelleştirme bırakın
Esnek izin türleri (serbest tatil, ücretli izin, kişisel günler, hasta günleri, randevular vb.) Esnek bir şekilde ekleyin. Her biri kendi kişisel izin erişimine sahip 3 düzey kullanıcı (Administrators, Operators, Employees) vardır. Çözüm, ayrıca, çalışanların zamanaşımını talep edemediği ve takvim üzerinde uyarıldığı veya bildirildiği Özel Etkinlik günlerini tanımlıyor. Sistem daha sonra, kolay başvuru için sırasıyla bırakma dengesini saatler veya günler halinde görüntüler.
On-The-Go Yönetimi bırakın
IOS ve Android telefonlarda bulunan TimeTec App bırak ile istediğiniz yerde, uygulamalar, onaylar, görüntüleme, değişiklikleri ve diğerleri de dahil olmak üzere izin yönetimi gerçekleştirin.
ŞİMDİ DENİZLEME DENEME!