TimeTec'e Genel Bakış Kurulumdan Çık
başla
Şirket Kurulumu

TimeTec'e kullanıcı ekleme Yöneticileri terk etme ve atama
Şirketin bölümlerini kurun, kullanıcıları bölünmelere atayın
Kurulumdan ayrıl
Şirketiniz için geçerli İzin Türü'nü oluşturmaya başlayın; örneğin, Yıllık İzin, Hastalıktan Ayrılma, Tatilten Ayrılma, Merhametsiz İzin ve benzeri.
Şirketinizin İzin Politikasını oluşturun , örneğin 2-5 yıllık hizmet. Uygulanacak İzin Türü'nü izinler, kısıtlamalar, bakiye, takvim yenileme, tahakkuk aralığı vb. Ile birlikte her Ayrılma Politikası'na ekleyerek ve bu devam etmek için etkinleştirerek Politikayı tanımlayın.
Kullanıcıları Ayrılık Politikalarına Atayın . Örneğin, John 7 yıldır çalışıyorsa John, Politika 5-10 yıl, Genel İzinli Politika ve Hastalıktan Uzaklaşma Politikası kapsamında sınıflandırılacaktır. Öte yandan, sadece 3 yıldır iş gücünde olan Sarah için, 2-5 yıl Genel İzin ve Hastalık Politikaları'na göre sınıflandırılacaktır.
İzin Veren Çalışanların, izin verilen ödenekleri otomatik olarak atanan çalışanların hizmet sürelerine bağlı olarak ödüllendirmek için Hizmet Tahakkukunu kullanın. [İsteğe bağlı]
Herhangi bir operasyonel rahatsızlıktan kaçınmak için Ayrılma Kısıtlamasını aynı gün izinli çalışan sayısına uygulayın.
Çalışanların o gün izin almasını engellemek için bir Crunch Time dönemi oluşturun. Örneğin, şirket önemli bir ürün lansmanı veya başka önemli etkinlikler yapıyorsa.
Timetec'te Verileri kolayca Streamline Edin

İthalat Alındı
Çalışanların daha önce izin kayıtlarını Excel veya Metin biçiminde içe aktarın. Başlamak için örneklerimizi indirin.
İthalat Bırakma Bakiyesi
Çalışanın mevcut izin bakiyelerini her izin türü için alın.
Çalışanların İzini Takip Edin

Hatırlatma ve Tatil Hatırlatıcıyı bırak
Çalışanlarınıza izin vermek için bir hatırlatma girin ve tarihten önce bir e-posta bildirimi alın.
Artık kuruluşunuz TimeTec Leave'in özelliklerini tam olarak kullanmaya hazır. Çalışanlarınızdan TimePack App Store'dan App Store'dan ayrılmalarını söylemeyi unutma. Onların Uygulamada oturum açmalarını ve tüm şirketin yaprakları doğrudan akıllı telefonlarından ayrılmalarını, onaylamalarını, görüntülemelerini ve yönetmelerinin ne kadar kolay olduğunu öğrenmelerine izin verin.