TimeTec has merged all of its solutions into www.timeteccloud.com, click to
TimeTec Leave App
Uygulamanın ele almaktadır düz hızlı aksiyon ve rahatlık için mobil cihazlardan yönetimini terk bırakın TimeTec. Akıllı telefonunuzda uygulamayı sahip olarak, işçi onun / onu izin yönetebilir ve yönetim etkin bir şekilde basılı formların bir sürü kullanarak veya bağlı bürokrasiye gecikmeye neden olmadan herhangi bir istek ya da uygulamalara yanıt verebilir. Aşağıda TimeTec bırak uygulaması özelliklerine göz atmak olduğunu.
TimeTec ile uygulama, onaylama, takvim bırak takvim, rapor alma, bildirim alma ve daha fazlasını yapma uygulaması bırakın. Cebindeki 'kolaylık!

Basılı bir form kullanmak zorunda kalmadan doğrudan telefondan ayrılın ve zaman ve hataları azaltın!

Takvimden tarihleri ​​seçin ve sıkışma süresinin ne zaman ve ne zaman kullanılabileceğini, operasyon akışını bozmamak için bırakma başvurusu için ne zaman olduğunu bilin. Zamanından önce sorumluluk alıyor!
Her eylem, TimeTec App bırak ile şeffaftır ve bu bir organizasyon genelinde çalışanların moralini yükseltmek için önemlidir.

Esneklik aranan bir faktördür. Bu nedenle TimeTec Leave, ihtiyaç duyan şirketler için yarım günlük izin başvurusu yapma seçeneği sunar.

Geleneksel sistem nadiren çift yönlü iletişim sunarken, TimeTec Leave, çalışanlara daha hızlı uygulama sonuçları için onaylayanlarını buzzlandırmak için ekstra kontrol sağlar.