Bizimle iletişime geçin
Etkin zaman aşımı, üretken zaman
Bizim Videoyu İzleyin
Canlı Demo
TimeTec Çözüm bırakın
broşür
TimeTec İzinlerine Genel Bakış
Otomatikleştirme ve
Ayrılma Bilgilerini Yönet
İzin Basitleştir
Onay Süreci
Bırak onaylayın
Kolayca dengeler
TimeTec Ayrılma Sürecinde Gevşetme Prosedürlerini bırakın

TimeTec Leave, her şirkete ait izin yönetimini ele alan bulut tabanlı bir sistemdir, 20 kişiden oluşan bir şirketten binlerce personelden oluşan milyar dolarlık bir endüstriye kadar TimeTec Leaves tüm bunları yönetir aynısı. İnternet bağlantısı olması sayesinde, izin başvurusundan onaylara ve kayıt tutma işlemlerine kadar her şeyi kapsayan tüm izin süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz. Buna göre şirketler, ülkenin iş yasalarına göre İzin Politikalarına sınırlamalar koyabilir veya bunları düzeltebilir.

Yeterli bilgi için hareket halindeyken, sistemin Mobil Uygulaması akıllı telefonlarınıza ve tablet bilgisayarlarınıza yüklenebilir ve yüklenebilir, böylece hem işverenler hem de çalışanlar, istenen bırakma uygulamasını sırasıyla basılı formları yönetmek gibi manuel prosedürlere bağımlı kalmadan yerine getirebilir.

TimeTec Leave, daha iyi ayrılma yönetimine yönelik yeni nesil bir çözümdür ve böylelikle şirketlere değerli zamandan tasarruf etme ve gereksiz maliyetleri azaltma fırsatı sunar.

Şimdi Ayrılmanın Kolaylığını Deneyim Edin!

TimeTec İzin'in şimdi yargılanmaya açık olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Çalışanlarınızı yönetme biçiminizi değiştirin 'TimeTec Leave ile izin yönetim işlemini bırakın ve otomatikleştirin. TimeTec uygulamasını kullanın Uygulamayı ve onayı rahat bırakmak için App bırakın. Daha verimli bir işgücü yönetimi için izin yönetiminizi düzene sokun.


Giriş yapın
Halihazırda bir TimeTec hesabınız varsa, giriş yapın ve TimeTec Leave çözümünü etkinleştirin.
Kaydol
TimeTec için yeni misiniz? TimeTec'e kaydolun ÜCRETSİZ birkaç basit adımda şimdi ayrılın.

TimeTec Profili
Sizinle aynı dili konuşuyoruz
TimeTec 20 dilde mevcuttur; Web ve mobil uygulamada.
İngilizce • İspanyolca • Endonezya • Malay • Geleneksel • Basitleştirilmiş Çince • Tay • Arapça
Vietnamca • Portekizce • Hintçe • Japonca • Türk ve daha Alman • ...
Müşterilerimiz
Malezya
Malezya
Malezya
Malezya
Malezya
Malezya
Malezya
Malezya
Blogdan
Employers! Consider These 5 Things That Employees Appreciate

Who doesn’t welcome a big fat bonus and a considerable increase or any hike in salary? But at work, those two things don’t come every so often and most definitely you’ll have to earn it. However, it’s a known fact that employees spend most...

READ MORE
Role of Line Managers in Absence Management

Who are line managers?As with many other terms used in business, this can be a commonly heard but not so clearly defined term. However, for our purpose, we’re referring to those who are supervising frontline workers on a daily basis so you can...

READ MORE
İşgücünüzün Zaman ve Seyirci Yönetimini Geliştirin

TimeTec İzin ile çalışanların iznini yönetmenin yanı sıra, TimeTec TimeTec TA ile Zaman Seyirci ve Çizelgeleme çözümü de sunar. TimeTec çözümü ile işinizde saat, zaman ve değer saatinizi izleyin. TimeTec TA daha etkin bir çalışma için TimeTec Leave ile doğrudan bağlantılıdır.

Hem TimeTec TA'ya , hem de TimeTec İzinine abone olduğunuzda özel indirim yapın

TimeTec TA
Takımınızı Birlikte Tutmak

Çalışan profillerinizi tek bir bulut tabanlı araç olan TimeTec Profile'da merkezileştirin ve diğer tüm çözümlerinizde TimeTec Profile ile aynı verileri kullanın. Çalışanlarınızın bilgilerini TimeTec Profilinde şimdi kaydedin.

TimeTec ile kaydolduğunuzda ÜCRETSİZ TimeTec Profilini alın

TimeTec Profili