تماس با ما
زمان موثر، زمان تولیدی در
تماشای فیلم خود را
نسخه ی نمایشی زنده
TimeTec ترک راه حل
بروشور
مرور اجمالی از TimeTec Leave
خودکار و
مدیریت جزئیات را ترک کنید
ترک ساده را ساده کن
روند تایید
چک را ترک کنید
تعادل به راحتی
TimeTec ترک شل روش در مدیریت مرخصی

TimeTec Leave یک سیستم مبتنی بر ابر است که مدیریت باز کردن را برای همه انواع شرکت ها مدیریت می کند، از یک شرکت راه اندازی که متشکل از 20 نفر تا کل صنعت 000 میلیارد دلاری شامل هزاران کارمند است، TimeTec Leaves آن را مدیریت می کند عینا. فقط با داشتن اتصال به اینترنت، می توانید تمام پرونده های ترک را که شامل همه چیز از برنامه ترک به تصویب و ثبت آنلاین نگهداری می شود، تسهیل کنید. به این ترتیب، شرکت ها حتی می توانند محدودیت های سیاست های ترک خود را با توجه به قوانین کارگری کشور اضافه یا تنظیم کنند.

برای داشتن مهارت حتی در حال حرکت، برنامه موبایل کاربرد سیستم را می توان بر روی گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی خود نصب کرد تا کارفرمایان و کارکنان بتوانند درخواست ترک ترک درخواستی را بدون نیاز به هیچ گونه دستورالعمل دستی مانند نحوه اداره فرم های چاپ شده، اداره کنند.

TimeTec Leave راه حل نسل بعدی در راستای مدیریت بهتر تعطیلات است، بنابراین شرکت ها فرصت صرفه جویی در زمان با ارزش و کاهش هزینه های غیر ضروری را فراهم می کنند.

اکنون راحتی راه حل را تجربه کنید!

ما خوشحالیم که اعلام می کنیم TimeTec Leave اکنون برای محاکمه باز است. انتقال TimeTec Leave به راحتی کار خود را مدیریت کنید و فرآیند مدیریت ترک خود را به راحتی انجام دهید. از برنامه TimeTec Leave استفاده کنید تا برنامه را ترک و تایید کنید. رفع موانع ترک خود را برای مدیریت نیروی کار موثر تر.


از اینجا وارد شوید
اگر شما قبلا یک حساب TimeTec دارید، به سادگی وارد شوید و راه حل TimeTec Leave را فعال کنید.
ثبت نام
جدید به TimeTec؟ ثبت نام برای TimeTec ترک کنید به صورت رایگان با چند مرحله ساده است.

مشخصات TimeTec
ما به زبان شما صحبت
TimeTec در 20 زبان در دسترس است؛ در وب و نرم افزار تلفن همراه.
انگلیسی • اسپانیایی • اندونزی • مالایی • چینی سنتی • چینی ساده شده • تایلندی • عربی
ویتنامی • آلمان • پرتغالی • هندی • ژاپن • ترکی و بیشتر ...
مشتریان ما
مالزی
مالزی
مالزی
مالزی
مالزی
مالزی
مالزی
مالزی
از وبلاگ
Employers! Consider These 5 Things That Employees Appreciate

Who doesn’t welcome a big fat bonus and a considerable increase or any hike in salary? But at work, those two things don’t come every so often and most definitely you’ll have to earn it. However, it’s a known fact that employees spend most...

READ MORE
Role of Line Managers in Absence Management

Who are line managers?As with many other terms used in business, this can be a commonly heard but not so clearly defined term. However, for our purpose, we’re referring to those who are supervising frontline workers on a daily basis so you can...

READ MORE
بهبود زمان نیروی کار و مدیریت حضور شما

به غیر از مدیریت کارکنان با TimeTec Leave، TimeTec همچنین با TimeTec TA ارائه می دهد تا زمان حضور و برنامه ریزی زمان. زمان ساعت، نظارت بر زمان و ارزش زمان در کسب و کار خود را با راه حل TimeTec. TimeTec TA به طور مستقیم با TimeTec Leave ارتباط دارد تا عملیات موثرتر انجام شود.

تخفیف ویژه زمانی که شما به TimeTec TA و TimeTec Leave مشترکید

TimeTec TA
نگه داشتن تیم خود با هم

نمایه کارمند خود را در یک ابزار مبتنی بر ابر، TimeTec Profile متمرکز کنید و از داده های مشابه از TimeTec Profile در تمام راه حل های دیگر خود استفاده کنید. شروع به صرفه جویی در جزئیات کارکنان خود را در TimeTec پروفایل در حال حاضر.

وقتی TimeTec Leave را ثبت نام کنید، TimeTec Profile را رایگان دریافت کنید

مشخصات TimeTec