Faydaları bırakın TimeTec
TimeTec Leave ile herhangi bir güçlük çekmeden çalışanların izin yönetim sürecini yönetin ve ofisteyken bile bağlantı kurun! Çözüm sadece otomasyon değil, aynı zamanda şirket izni politikaları ve iş kanunlarına uyulmasını da sağlıyor. TimeTec Leave ile zamandan ve kaynaklardan tasarruf edin ve her seferinde doğru veriyi elde edin.
Kaydet Zaman Manuel Prosedürler atın
TimeTec bırak tamamen çevrimiçi uygulamaları, onayları ve izin ayrıntıları işler bilgisayarlı çözümdür ve her şeyi kolayca erişilebilir ve pratik hale getiren bir App ile birlikte geliyor.
Disiplin Advance ve Bağımsız Çalışma Ortamı olun
Şirketin politikaları tarafından desteklenen çözüm doğruluğunu artırmak ve herhangi bir organizasyonda disiplini yetiştirmek için çalışanın bağımsız uyum sağlayabilirsiniz.
Hemen Erişim Kayıtları bırakın
Yönetici / İK personeli çeşitli amaçlar için izin faaliyetlerini izlemek için hemen bir geçmişi bırakın çalışanların arşivlerine erişimi vardır.
Bordro Yönetimi Kolaylığı
Personel performansını değerlendirmek ve mevcut kullanışlı raporlar ile bordro hesaplama yardımcı ve tercihinize bilgilere filtre.
Rüzgar Aşağı İş Yükü
Her şey otomatik olduğundan, işverenler / çalışanlar manuel prosedürleri atlamak ve izin uygulamaları / onayları gerçekleştirmek için merkezi bir noktaya gelebilir.
Proje / Görev Tarihler yönetme
Yasal Çakışmalarını Stay Out
Tahakkukları bırakın, örnek maksimum uygun yıllık izin, tıbbi izinli için şirket / ülkenin hukuk politikalarını uygun uyumluluk ayarlarını yapılandırın, vb
Şeffaf Fuarı Davranış
Tüm sağlanması uygulamalar / Onaylar yakından takip edilmekte ve biasness veya taraflılık herhangi bir şekilde engellemek için kaydedilmektedir bırakın.